Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 173 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  image020«Удосконалення методичної майстерності – 
  це передусім самоосвіта, 
  особисті ваші зусилля, 
  спрямовані на підвищення власної культури праці 
  і в першу чергу культури мислення. 

  В.Сухомлинський

   Згідно плану роботи  районного методичного об єднання вчителів початкових класів 12 жовтня в Росошанівського НВК  відбулось засідання районного методичного об єднання вчителів початкової ланки на тему «Професійна компетенція вчителя – важлива складова якісної освіти». Така форма науково-методичної роботи сприяє активізації всіх педагогічних працівників , спонукає до творчості, постійної самоосвіти, активного впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес. Класовод 1 класу Бамбуляк Л.В. запросила колег на інтегрований урок з математики на тему: «Число і цифра 7. Жива і нежива природа», класовод 3 класу Нікітіна Л.В. теж презентувала інтегрований урок з математики та Я і Україна на тему; «Повторення таблиці множення і ділення числа 7. Обговорення можливостей досягнення успіху».

   Після чого  вчителі  та керівник районного  МО  Самошина  В.М. провели самоаналіз та обговорення відкритих уроків «За і проти» , на якому вчителі в невимушеній обстановці обговорювали у роки та аналізували їх ефективність  і вплив на результативність навчально-виховного процесу в цілому.

  Заступник директора з НВР Ніколаєнко Л.В. та практичний психолог Руда М.С.

  запросили колег на ділову гру «Професійна компетентність учителя – важлива складова Концепції нової української школи» де були обговорені  Концепція нової школи та оновлені програми для 1 – 4 класів. Всі вчителі з цікавістю   пройшли тест у режимі онлайн , щоб здійснити самоперевірку на предмет знання ключових змін в оновленій програмі. Після чого були прийняті методичні рекомендації. У заключному слові   директор НВК Кульчевич Т.М. подякувала  колегам за підготовку матеріалів, презентації досвідів  і побажала їм  високих  досягнень у подальшій роботі. Вчителі району щиро подякували адміністрації , вчителям за гостинність та цікавий і змістовний семінар. 

  image001image002image003image004image005image006image007image008image009image010image011image012image013image014image015image016image017image018image019image020