Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 262 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  image028Їм вручено чудову посаду,

  вище за яку нічого не може бути під цим сонцем.

  Вічним законом нехай буде:

  вчити і вчитися всьому через приклади,

  повчання і застосування на ділі.

  Ян Амос Коменський  

    Педагогічна праця не з легких, кропітка і невід’ємна частина вимог сьогодення. Педагогічні працівники несуть відповідальність за інтелектуальне майбутнє нашої держави, забезпечують гармонійний розвиток сучасних школярів, є просвітницьким потенціалом регіону та  держави в цілому. Вчитель формує ціннісний світогляд школяра, навчає сприймати позитивні та негативні моменти сучасності, дарує дитячій душі надію на краще, навчає бережливо ставитися до оточуючої дійсності, виховує людяність та розвиває творчість.

  В роботі семінару, який проводився 10 листопада 2016 року на базі  Нелиповецького навчально-виховного комплексу, взяли участь  кандидат географічних наук, доцент кафедри географії України та регіоналістики ЧНУ ім. Ю.Федьковича  Іван Іванович Костащук, вчителі хімії, біології та географії району під керівництвом завідувача районним методичним кабінетом Олегом Віссаріоновичем Матковським та методистом районного методичного кабінету Жанною Олександрівною Скорик. Педагоги мали змогу вдосконалити власні знання по напрямку науково-дослідницької діяльності з теми: «Розвиток пізнавальних процесів на уроках та в позаурочний час».  

  При в’їзді в село Нелипівці учасників  семінару зустріли директор навчально-виховного комплексу  Надія Іванівна Балинська та педагог –організатор  Антоніна Іванівна Требик,  які провели  екскурсійну подорож  «Моє село, легендами овіяне». Антоніна Іванівна під час екскурсу ознайомила з оповідками та легендами села,  які зібрано школярами під час проведення краєзнавчо-пошукової роботи.

  В приміщенні освітнього закладу с. Нелипівці нас радо зустріли школярі, які поділилися яскравими моментами шкільного життя, директор Надія Іванівна звернулася до присутніх з вітальним словом, ознайомила із здобутками та досягненнями учнівського та педагогічного колективів.

   

  Вчитель біології та географії  Руслана Анатоліївна Веселовська презентувала   навчально-просвітницький проект «Розвиток пізнавальних процесів на уроках та в позаурочний час». Вона відмітила, що для впровадження інноваційних форм роботи, педагог має досконало володіти теоретичними знаннями і поетапно запроваджувати їх в процесі практично-дослідницької діяльності.

  Досвідчені педагоги детально  аналізували  доцільність впровадження проектної діяльності в навчальному процесі, а молоді  колеги переймали досвід.

  Значущість та позитивну результативність втілення проектів в навчальну діяльність відмітила у власному виступі учениця 9 класу  Анастасія Загул. В минулому році Анастасія спільно з Русланою Анатоліївною працювала над екологічним проектом «Дослідження джерельної води в урочищі Салатура».

  Бібліотекар навчального закладу Антоніна Іванівна Требик  поділилася власним досвідом з питань проведення  краєзнавчо-пошукової роботи з учнями. Понад 30 адресних книг, подарованих авторами, буковинськими митцями, відомими людьми Кельменеччини поповнили полиці шкільної книгарні.

  Друга половина семінару розпочалася з майстер-класу кандидата географічних наук,  доцента кафедри географії  України та регіоналістики ЧНУ ім. Ю.Федьковича  Івана Івановича Костащука.  В процесі спілкування з педагогами району  Іван Іванович акцентував увагу на  розкритті теми «Науково-дослідницька та краєзнавчо-пошукова робота з учнями», познайомив з особливостями підготовки обдарованих учнів до участі в Конкурсі-захисті  науково-дослідницьких робіт на  обласному та державному рівнях.

  Присутні приємно вражені  виступами  екологічної агітбригади «Сполох» та молодшої групи «Смайлики».  

   Під час підведення підсумків завідувач районного методичного кабінету  Матковський Олег Віссаріонович акцентував увагу присутніх на тому, що саме завдяки впровадженню  експериментальних та польових досліджень в поурочний та позаурочний час, в учнів підвищується не тільки науково-дослідницька компетентність, але  й рівень самооцінки, впевненості у власних силах, формується ціннісний світогляд. 

  Гарні  враження залишились від зустрічі. Учасники семінару щиро подякували адміністрації  та педагогічному колективу Нелиповецького навчально-виховного комплексу за високий рівень організації  підготовки та проведення роботи.

                                               Ж.О. Скорик, методист районного методичного кабінету райдержадміністрації 

  image002image004image006image008image010image012image014image016image018image020image022image024image026image028image030