Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 151 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  Засідання методичного об єднання вчителів початкових  класів  в Росошанівському НВК

  image001«Удосконалення методичної майстерності – 
  це передусім самоосвіта, 
  особисті ваші зусилля, 
  спрямовані на підвищення власної культури праці 
  і в першу чергу культури мислення. 

  В.Сухомлинський

   Згідно плану роботи закладу,  4 грудня в Росошанівському НВК  відбулось засідання  методичного об єднання вчителів початкової ланки на тему «Формування громадянської компетентності молодших школярів». Така форма науково-методичної роботи сприяє активізації всіх педагогічних працівників , спонукає до творчості, постійної самоосвіти, активного впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес. Класовод 2 класу Бамбуляк Л.В. запросила колег на інтегрований урок з математики та природознавства , на якому показала методи застосування етимологічних

  п ятихвилинок на уроках, як засобу національно – патріотичного виховання.

   Після чого  вчителі , керівник МО Бамбуляк Л.В. та заступник директора з НВР Ніколаєнко Л.В. взяли участь в  аукціоні  методичних ідей  на тему : «Форми , методи та засоби національно – патріотичного виховання».  Психолог Руда М.С. провела діагностування «Вивчення типології особистості педагога за допомогою психометричного діагностування». Молоді педагоги Мойсюк О.С., Федорюк І.В. створили методичний кейс «1000 + 1 ідея  організації національно – патріотичного виховання» . В кінці засідання  провели самоаналіз та обговорення відкритих уроків «За і проти» , де  в невимушеній обстановці обговорювали уроки та аналізували їх ефективність  і вплив на результативність навчально-виховного процесу в цілому.

  image001image002image003image004image005image006