Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 150 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  image001Сучасне суспільство характеризується швидкими змінами в усіх сферах життя, що особливо впливає на розвиток інформаційного, зокрема й освітянського простору. В умовах інформаційного суспільства традиційне навчання поступово втрачає свій сенс.

  Величезний потік інформації, яка старіє швидше, ніж учень закінчує школу, вже не можливо вмістити до шкільної програми. Втрачає сенс необхідність перенавантажувати пам’ять дитини додатковими знаннями, необхідно навчати дитину знаходити їх і користуватися ними.  Тому колегіальний пошук шляхів підвищення ефективності навчання інформатики  став головною метою районного методичного об’єднання вчителів інформатики, яке відбулося 12 грудня 2017 року на базі Кельменецького ліцею-опорного закладу.

  Вчителі інформатики мали можливість на практичному турі, який провела керівник районного методичного об’єднання вчителів інформатики Гарабажій М.В., розв’язувати олімпіадні завдання з програмування та отримати за них зароблені бали. Марія Василівна  поділилася з учителями  тими інтернет-ресурсами, якими вона користується при викладанні предмету та ознайомила присутніх з новинками фахової педагогічної преси та методичної літератури. Також на засіданні проведено підсумки  ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики та ІКТ і намічено шляхи подальшої роботи з обдарованими учнями.

  Вчитель інформатики Бабинської ЗОШ Кульчак М.В. презентувала учасникам семінару  педагогічний кейс «LEGO Education як інноваційний інструмент  STEM навчання у школі» (учні  школи є учасниками міжнародної програми з робототехніки) та запропонувала  переглянути слайди як прогресує робототехніка в їхній школі. «Робототехніка – це не тільки ефективний спосіб зацікавити дітей програмуванням, але й хороша можливість доповнити знання шкільних предметів і надати їм практичну спрямованість»,- зазначила Марина Венедиктівна.

  Вчителем інформатики Нелиповецького НВК Попович С.А. було запропоновано на розгляд учасникам семінару престендовий урок у 5 класі «Безпечне користування Інтернетом».

  Учасники  семінару ділилися досвідом роботи щодо  урізноманітнення форм і методів навчання на уроках інформатики.

   image001image002image003image004