Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 183 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  image001«Шляхи підвищення якості знань учнів на уроках географії та в позаурочний час через формування компонентів змісту географічної освіти»

   

  Останнім часом наріжним каменем і національним пріоритетом освітньої політики стає проблема якості освіти. Географія  - це єдиний навчальний предмет у закладі освіти, який допомагає особистості учня навчитися комплексно аналізувати, моделювати і прогнозувати як природні, так і соціально-політичні явища на трьох рівнях узагальнення: локальному, регіональному і глобальному.

  16 грудня 2017 року на базі Бузовицького НВК відбулось засідання районного методичного об’єднання вчителів географії. З методичною допомогою та практичними порадами щодо підвищення якості знань учнів до географів Кельменеччини завітали завідувач  РМК Олег Віссаріонович Матковський, завідувач науково-методичного центру природничо-математичних дисциплін ІППОЧО Віталій Михайлович Рибчинський,  доцент, кандидат географічних наук географічного факультету ЧНУ імені Ю. Федьковича Іван Іванович Костащук.  Гостей привітала і представила начальник управління освіти Кельменецької РДА Любов Іванівна Мартинюк.

  Вчителі географії відвідали урок географії у 7 класі на тему  «Населення Південної Америки. Держави», який провів вчитель географії Бузовицького НВК  Роман Михайлович Рементов.

  Досвід роботи з впровадження  в освітній процес формули Нової Української Школи на дискусійній панелі представила голова районного методичного об’єднання вчителів географії  Наталія Володимирівна  Долга, яка розповіла про дослідницьку діяльність на уроках географії у контексті STEM освіти.

  Про особливості викладання географії України у 8-9  класах за  новою програмою розповів Віталій Михайлович Рибчинський, завідувач науково-методичним  центром  природничо-математичних дисциплін ІППОЧО.

  Практичні поради щодо підготовки учнів до ЗНО з географії надав  Іван Іванович Костащук, доцент, кандидат географічних наук географічного факультету ЧНУ імені Ю. Федьковича.

  Робота вчителів географії  була продуктивною, творчою, цікавою і результативною. 

  image001image002image003image004image005image006image007image008image009image011image012image013image014image015image016image017image018image019