Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 184 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  image001«Здорові діти – здорова нація!» А уроки фізичної культури – це велика можливість сформувати кожну дитину як фізично розвинену молоду особистість, зберегти, загартувати, зміцнити її здоров’я. Любов до спорту та здорового способу життя об’єднали учасників районного семінару, вчителів фізичної культури, у стінах Грушовецького НВК.

  Педагогів гостинно зустріли та запросили до храму знань школярі та адміністрація освітнього закладу. Директор НВК Л. В. Вовчук поділилася досягненнями закладу, перспективами на майбутнє, радо провела екскурсію навчальними кабінетами.

  Заплановані заходи семінару підпорядковувались темі «Формування здоров’язберігаючих компетентностей учнів на уроках фізичної культури та в позаурочний час».

  Урок фізичної культури з теми «Футбол» у 9 класі провів учитель Р. А. Герман. Незважаючи на те, що Роман Анатолійович ще молодий педагог, проте заняття проведено на належному методичному рівні, насичене різноманітними видами роботи. Значна увага приділялася  засвоєнню основних  елементів  техніки  гри  у  футбол, веденню м’яча різними  способами.

  М. В. Петрюк, учитель фізичної культури Кельменецького ліцею – опорного закладу, лауреат ІІ етапу конкурсу «Учитель року 2018» поділився з учасниками семінару досвідом, особливостями проведення, змістом конкурсних випробувань, висловив своє враження від участі у конкурсі, запевнив присутніх, що подібні заходи – це шлях до самовдосконалення.

  Учитель початкових класів Панчоха О. Ю. представила на огляд гостям виступ агітбригади на тему «Ми обираємо здоров’я». Третьокласники  пропагували вести здоровий спосіб життя, займатися спортом, зокрема, грою у футбол.

  Наступним кроком семінару  було обговорення та аналіз проведених заходів. Кожен учасник круглого столу висловив свої враження  від побаченого.

  Методист районного методичного кабінету О. І. Ткач націлив учителів фізичної культури району як на уроках фізичної культури, так і в позаурочний час  використовувати такі методи, форми, прийоми роботи, які б зацікавлювали учнів займатися спортом, формували здоров’язберігаючі компетентності підростаючого покоління.

  Наприкінці семінару відбулося підведення підсумків роботи та прийняття відповідних рекомендацій.

  image001image002image003image004image005image006image007image008image009image010image011image012image013image014image015image016image017image018image019image020image021image022image023