Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 122 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  SAM 536615 березня в середній загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів с. Лівинці відбувся районний семінар вчителів початкових класів.

  Тема: «Розвиток творчого потенціалу особистості учнів початкової школи. Захист творчих проектів»

  Учасників семінару радо зустріла директор  школи Мельник Л.О., яка ознайомила присутніх з виставкою творчої майстерності вчителів Лівинецької ЗОШ.

  Вчителі 2-х класів відвідали інтегрований урок – проект з позакласного читання та природознавства «Весна іде – красу несе».

  На уроці вчитель Пірожко Н. А.  інтегрувала різні предмети позакласне читання, природознавство, образотворче, трудове, музичне мистецтво.

  Учням було надзвичайно цікаво працювати та захищати проект «Чому веселка різнокольорова?» Працювали за методикою «капелюшків мислення». Кожна група мала свій напрямок роботи. Досліджували як виникає веселка, як утворити веселку в домашніх умовах, запам′ятовували послідовність кольорів, малювали, співали пісні про таке надзвичайне явище.

  На високому методичному рівні пройшов майстер – клас, який провела з учасниками семінару вчитель 4 класу Фустій І.П. Тема майстер – класу: « Фор-мування сучасної креативної особистості на уроках в початкових класах». Вчитель поділилася методами і прийомами технології розвитку критичного мислення, які використовує у своїй роботі. Це  «Фішбоун», «Ромашка Блума», «Метод пазлів».

  Вчитель початкових класів Михайлівського НВК Паращук Т.А. поділилася досвідом роботи впровадження інтерактивних вправ, які  використовує у своїй роботі. 

   Методист РМК Скорик Ж.О. провела засідання за круглим столом «Формування ключових  компетентностей  у контексті вимог Концепції нової української школи».

  НУШ ставить перед учителем нові вимоги - формувати нового українського школяра, який мислить критично, вміє орієнтуватися в цифровому суспільстві.

  Керівник районного методичного об’єднання вчителів початкових класів Голяк О.Г. креативно ознайомила учасників семінару з методичними рекомендаціями  та провела вправу «Методична валіза». Відгуки вчителів про семінар були: «Клас!», «Супер!», «Майстерно!», «Креативно!», «Цікаво!», «Молодці!»

  IMG 6746IMG 6753IMG 6762IMG 6771

  SAM 5366SAM 5369SAM 5371SAM 5377SAM 5384SAM 5387SAM 5408SAM 5412SAM 5415SAM 5438SAM 5440SAM 5443SAM 5445SAM 5448SAM 5455