Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 146 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  image00115 березня 2018 року на базі  Ленковецького НВК відбувся семінар-практикум вчителів географії на тему «Формування екологічно-природничої компетентності на уроках географії».

  Вчителі-географи під час проведення семінару мали змогу проаналізувати різні форми роботи, які сприяють підвищенню рівня розвитку формування екологічно-природничої компетентності на уроках географії, та позаурочний час.

  Вальчук Неля Борисівна, вчитель географії Ленковецького НВК, презентувала інтегрований урок на тему ««Геоекологічна ситуація в Україні», через реалізацію творчих здібностей учнів, де учасниками уроку були не тільки учні, але й вчителі,  які виступали у ролі експертів. На уроці-дискусії учні і вчителі у конструктивних діалогах визначали основні джерела забруднення території України та свого села та шляхи їх вирішення.

  Практичний психолог Музика Тетяна Миколаївна та соціальний педагог Гречана Іванна Борисівна приємно здивували учасників семінару, провівши інтерактивне заняття з елементами тренінгу «Формула гарного настрою» на якому вчителі мали змогу відпочити і поспілкуватись між собою. Всіх учасників було запрошено у подорож за гарним настроєм, а також педагоги району змогли поуправлятися у  керуванні власними емоціями, почуттями та мімікою та взяти участь у грі «Тренуймо емоції».

  Вчителі географії мали можливість здійснити віртуальну екскурсію історичними сторінками с.Ленківці, яку любязно допоміг провести вчитель історії Ленковецького НВК Дєдов Ігор Никанорович. Учасники семінару познайомились з історичними особливостями села Ленківці, а  також з видатними ленківчанами.

  Вчитель Бабинської ЗОШ Долга Н.В., голова методоб’єднання вчителів географії та економіки, провела екологічний дайджест «Мій_екорік. 52+1 кроки екологічного життя», на якому вчителі познайомилися з елементами методичної роботи, яка сприяє підвищенню екологічної свідомості учнів.

  image001image002image003image004image005image006image007image008image009image010image011image012image013image014image015image016