Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 148 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  image00123 березня 2018 року на базі Нелиповецького НВК відбувся районний семінар вчителів історії та правознавства з проблеми «Якість історичної освіти – основна потреба сучасності. Девізом заходу стали слова Генрі Форда «Зібратися разом – це початок, триматися разом – це прогрес, працювати разом – це успіх».

      Почався семінар екскурсією « Моє село легендою овіяне», яку провела педагог – організатор НВК Требик Антоніна Іванівна. Учителі історії мали можливість познайомитись з легендами села Нелипівці, віднайденими документами щодо першої письмової згадки про нього, з екскурсійно- краєзнавчим маршрутом « Відлуння війни», згадавши про дитячі жертви даної місцевості. Про історію Нелиповецької школи, якій у вересні 2017р. виповнилося 60 років з дня заснування, гості семінару мали змогу дізнатися з «Візитки» навчального закладу.

     Урок історії України в 7 класі «Королівство Руське», який презентував учитель історії Попович Олексій Іванович у формі подорожі, довів присутнім, що ігрові ситуації, які були створені навколо звичайних вправ, надають змогу модернізувати процес навчання. Діти мали можливість повторити матеріал теми у ігровій формі, використовуючи підготовлені учителем завдання через відеопрезентацію, картки самооцінювання, тестові завдання. Робота у групах забезпечила якісне засвоєння навчального матеріалу і можливість об′єктивного оцінювання. А основне, що процес узагальнення вивченого матеріалу з теми сприймався учнями з великим захопленням і зацікавленням.

       Проведення психологічного дайджесту на тему: «Створення ситуації успіху, як один із факторів забезпечення психологічного комфорту учнів на уроці» практичним психологом НВК Федорюк Наталією Андріївною допоміг присутнім   створити для себе алгоритм успішного вчителя через вдалу співпрацю і взаєморозуміння з учнями , адже тільки через індивідуальний вплив можна розвивати позитивні якості особистості. Завдяки роботі в групах вчителі мали можливість створити банк ситуації успіху, ділилися досвідом щодо використання методів і прийомів з даного питання і відкрили для себе золоті правила психологічного комфорту на уроці.

  Учителі історії мали змогу взяти участь у майстер-класі з сучасних технологій в освіті «Створення інтерактивних вправ». Учитель інформатики Попович Світлана Андріївна запропонувала ідеї використання безкоштовного інтернет-сервісу LearningApps для створення онлайнових дидактичних матеріалів. Використання сервісу дає можливість не тільки здивувати учнів, а й сприятиме кращому засвоєнню знань та вмінь. Створені вправи можна використовувати на комп’ютерах, мультимедійних дошках, планшетах, смартфонах. Учителі мали змогу ознайомитись з готовими завданнями, які розташовані на сервісі та створити власні. Запропоновані практичні завдання були цікавими як для вчителів-початківців, так і для досвідчених педагогів.

       На завершення роботи семінару було проведено круглий стіл , на якому виступила голова районного методоб′єднання вчителів історії та основ правознавства Адамчук Алла Василівна із доповіддю « Результативність вчителя – перспектива учня». Методист РМК Ткач Олександр Іванович познайомив учителів історії з умовами конкурсу учнівських творів-есе та учнівської науково-дослідної конференції « Український вимір процесів європейської інтеграції»,а також довів до відома присутніх критерії оцінювання обласного конкурсу учнівської творчості « Історія моєї школи».

  image001image002image003image004image005image006image007image008image009image010image011image012image013image014image015image016image017image018