Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 121 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  Home Методична робота Моніторинг На базі Кельменецького ДНЗ №1 відбулося засідання районного методичного об’єднання директорів закладів дошкільної освіти та заступників директорів навчально-виховних комплексів району
  

  P3231901Формування творчого мислення та життєвих

  компетенцій учасників навчально-виховного

    шляхом проведення сучасних практичних

   форм роботи.

   

  23.03.2018 на базі Кельменецького ДНЗ  №1 відбулося засідання районного методичного об’єднання директорів закладів дошкільної освіти та заступників директорів навчально-виховних комплексів району на тему: «Формування творчого мислення та життєвих компетенцій учасників навчально-виховного процесу шляхом проведення сучасних практичних форм роботи».

  Розпочалася робота методоб’єднання візиткою закладу - шоу-програмою «Україна має талант».

    Засідання  проводилося у форматі методичного фестивалю «Театральні містерії».

  На фестивалі відбулося ознайомлення з кращим педагогічним досвідом досвідчених педагогів, нестандартними заняттями з елементами театральної мозаїки: «Ріпка на новий лад» - театр на лопатках в старшій групі, «Колосок» - театр «Бі-ба-бо» в середній групі. Найбільш яскраво проявили свої творчі здібності гуртківці «Маленький актор» з оперетою «Сватання Морквини» - театр-драматизація.

  Учасники  Фестивалю запросили слухачів методоб’єднання на майстер-класи: «Лялька-мотанка» - виготовлення оберега ляльки-нитянки; «театр на долоньці» - оздоблення рукавичок до казки «Вовк і 7 козенят»; «театр повітряних кульок» до казки «Колобок».

  Завершився методичний фестиваль  прем’єрою театру хустинок за казкою «Дюймовочка» у виконанні педагогів закладу.

  Під час фестивалю працювала виставка сучасних видів театрів, де їх автори  надавали слухачам консультації.

  Фестиваль дав можливість  активізувати творчу ініціативу, сприяв засвоєнню теоретичних знань і професійних умінь, самовдосконаленню педагогів, відпрацюванню оптимальних методів і форм роботи.

  Наступним видом роботи була презентація програми  «Впевнений старт» у новій редакції Алли Рудої, директора  Кельменецького ДНЗ №2. Педагоги мали змогу пересвідчитись у перевагах  даної програми, в осучасненні освітнього процесу.

  На завершення проведено обговорення роботи методоб’єднання та вироблено рекомендації.

  image001image002image003image004image005image006image007image008image009image010image011image012image013image014image015image016image017image018image019image020image021image022image023image024image025image026image027image028image029