Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 182 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  image00124 квітня 2018 року на базі Івановецької ЗОШ проведено районний семінар вчителів англійської мови на тему: «Творче спрямування діяльності вчителя на створення та забезпечення змістовної основи для всебічного розвитку особистості з максимальним урахуванням її індивідуальних здібностей, використовуючи інноваційні методики та технології».

   Семінар розпочався з експрес-інтерфейсу школи, який був представлений учнівським колективом, по завершенню якої методист РМК Паламар Т.М. ознайомила присутніх з планом роботи.

  Вернісаж педагогічних сюжетів відкрив урок у 1 класі на тему «Веселий зоопарк», який провела учитель англійської мови Гончар Д.В., в ході якого представила елементи роботи з рекомендацій Нової української школи.

   Наступним етапом був урок-подорож в режимі он-лайн на тему «British Cities» у 9 класі, який провела учитель англійської мови Кувіла Н.М. Під час уроку учитель представила різні форми роботи з інтерактивною дошкою, вправи, які можна застосувати в режимі он-лайн, а також елементи інсценізацій за участю відомих персонажів, таких як Мері Попінс та Шерлок Холмс.

  Учасники семінару мали змогу відвідати виставку дитячих робіт учнів художньої школи, керівником якої є Бескубський Д.В. Для популяризації англійської мови в школі дитячі роботи були підписані англійською мовою, а також створено змінні панно на теми «Architectural monuments of Bykovyna», “The Earth is our home”.

  Далі гості поринули у казковий світ, який створили учні 2-4 класів. За допомогою вчителя Гончар Д.В. діти інсценізували фрагменти казок «Рукавичка» та «Червона Шапочка».

  Семінар продовжила студія педагогічних відкриттів, де учасники семінару звітували про самоосвітню діяльність.

  В ході інформаційно-практичного дайджесту колективно обговорили методичні рекомендації, які повідомила методист РМК Паламар Т.М. щодо проведення ДПА у 9 класі та рекомендації щодо організації освітнього простору Нової української школи.

   Вчитель англійської мови Кувіла Н.М. разом із керівником районного методичного об’єднання Андрущак А.С. презентували огляд новинок методичної, психолого-педагогічної літератури, періодичної преси, які вони використовують у практичній діяльності.

        По завершенню заходів методистом РМК Паламар Т.М. було підведено підсумки семінару та за круглим столом прийнято ряд пропозицій щодо планування роботи МО на наступний навчальний рік.

  image001image002image003image004image005image006image007image008image009image010image011image012image013image014image015image016image017image018image019image020image021image022image023image024image025image026image027