Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 183 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

    

    image001В Кельменецькому дошкільному навчальному закладі № 1 вже стало доброю традицією святкувати Стрітення. Вихователі розучують з дітьми давні звичаї, традиції та обряди. Діти знають багато народних стрітенських прикмет, пісень, хороводів та весняних закличок.

    Вони з ніжністю згадують приємні моменти з життя в дитсадку взимку, та залюбки змагаються разом із Зимою та Весною. Найбільшу насолоду малята отримують від примирення Зими і Весни, примирення один з одним, примирення з педагогами і батьками. На завершення свята кухарі частують малят смачними «жайворами».

    image001image002image003image004image005image006image007