Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 146 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

          image00116.02.18 року на базі    дошкільного навчального закладу №2 смт. Кельменці було проведено семінар-навчання вихователів закладів дошкільної освіти за програмно-методичним комплектом «Впевнений старт».

       Зі вступним словом до учасників семінару звернулась начальник відділу моніторингу, інспектування навчальних закладів та методичної роботи управління освіти райдержадміністрації Лідія Петрівна Андрущак. Вона відзначила, що програма «Впевнений старт» - це якісно новий документ, розроблений для забезпечення успішного розвитку дитини на передшкільному етапі життя. Матеріал програми узгоджений із положеннями Базового компонента дошкільної освіти, він сприятиме створенню фундаменту успішності дитини в умовах нової української школи та спрямований на реалізацію особистісно орієнтованої моделі освітнього процесу. Для ефективного впровадження у роботі зі старшими дошкільниками програми «Впевнений старт» авторами розроблено повний комплект навчально-методичного забезпечення.    

        Тренерами А.Рудою та Г.Юрнюк було проведено  практичне орієнтування  у  самій програмі та в навчально–методичному забезпеченні до неї - книгах дошкільника, книгах вихователя, книгах для батьків, альбомах дошкільника для художньо – творчої діяльності. Кожен з учасників мав змогу висловити свою власне бачення, запитати про те, що не зрозумів та прийняти участь у цікавих та енергійних руханках.

       Завдяки вдалому поєднанню практичних та теоретичних видів робіт, вихователі здобули теоретичні та практичні  знання  і переконані, що не матимуть проблем у впровадженні нової освітньої програми для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт». 

  image001image002image003image004image005image006image007image008image009