Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 137 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  Home ЗЗСО району
  

  12 серпня на базі Кінологічного навчального центру розпочався Всеукраїнський вишкіл «Джура-Прикордонник», до заходу залучено понад 400 учасників із прикордонних районів України. Кельменецький район представляє рій “Звитяга“ Кельменецького ліцею-опорного закладу, які були розподілені в сотню ім. С. Петлюри!!!

  Детальніше...

      image038     Зовсім скоро в усіх закладах освіти пролунає перший дзвінок, тому на виконання наказу управління освіти Кельменецької райдержадміністрації від 02.07.2018 року № 143, з метою перевірки готовності до роботи у новому навчальному році та осінньо-зимовому періоді розпочався їх об’їзд.

  Детальніше...

  У п’ятницю, 27 липня, в арт-сквері Небесної Сотні смт Кельменці відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення в районі 1030-річчя хрещення Київської Русі-України та Дня молоді.

  Детальніше...