Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 195 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  Home ЗЗСО району
  

  IMG 5888Головними завданнями сучасного закладу освіти є турбота про постійне підвищення якості навчально-виховного процесу, розвиток творчого потенціалу кожного вчителя й колективу в цілому, створення умов для підтримання інтелектуального фону, виховання дієвого інтересу до навчально-виховної діяльності, впровадження сучасних педагогічних технологій, спрямованих на розкриття та розвиток інтелектуальних і творчих здібностей дитини, на задоволення потреб у самовдосконаленні.

  Детальніше...

  IMG 20180417 111723Управління освіти спільно з Кельменецьким РС Управління ДСНС України у Чернівецькій області в рамках  Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» у 2018 році та проведення місячника з охорони праці в закладах освіти,  проводить об’їзд шкіл. 

  Детальніше...

  Оголошено конкурс творчих робіт для участі у Міжнародному міжнаціональному дитячому таборі «Джерела толерантності – 2018»!

  Детальніше...

  image001На сучасному етапі і педагоги, і батьки усвідомлюють важливість навчання школярів правил поведінки в природі, збереження всього живого на Землі.

  Детальніше...

  1

  11 квітня 2018 року на базі Івановецької ЗОШ проведено районний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему: «Впровадження екологічної освіти у систему роботи закладу».

  Детальніше...

  Результат пошуку зображень за запитом "Фонд кличка"

  Дайте шанс Бабинській ЗОШ виграти спортивний майданчик, який їм дуже потрібний!!! Для допомоги необхідно зайти на посилання фонду та зареєструватись, заповнивши свій профіль! Допоможіть дітям зробити їхню мрію реальністю!!!

  https://my.klitschkofoundation.org/registration