Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 251 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  Home ЗЗСО району
  

  День молоді - то в першу чергу свято кожного з нас, з іншого боку - масштабне дійство, що об’єднає сотні жителів району, тому збирайте компанію друзів, адже разом ви зможете побачити/відвідати:

  Детальніше...

  Гуменюк Дмитро

  Випускник Кельменецького ліцею-опорного закладу Гуменюк Дмитро Юрійович склав ЗНО з біології на 200 балів. Вітаємо Дмитра та його вчителя біології Ткач Світлану Анатоліївну із цим досягненням і бажаємо подальших успіхів у навчанні та  роботі! 

   

   

  Шановні учні, батьки, педагоги!

  Завершується 2017/2018 навчальний рік. Одночасно іде активна підготовка закладів освіти району до впровадження Концепції «Нова українська школа». До 01 вересня в закладах освіти району необхідно дуже багато зробити для комфортного навчання дітей-шестирічок. Крім того, забезпечити класи комп’ютерною, копіювальною та мультимедійною технікою, одномісними партами та дидактичним матеріалом.

  Детальніше...