Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 133 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

    

    image006Згідно плану роботи Росошанівського НВК 8 лютого в  підрозділі ДНЗ було проведено засідання МО вихователів ДНЗ на тему: «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі. Застосування сенсорної дошки в групі молодшого дошкільного віку».

    Під час засідання проведено відкриті заняття в молодшій різновіковій групі за напрямом «Сенсорне виховання . Дитина в довкіллі» на тему: «Ведмедик на гостину до дітей» (вихователь Гуцул Л.В).

    Після проведення заняття  відбувся майстер – клас , на якому Лариса Василівна поділилась досвідом створення сенсорної дошки та застосуванням її на заняттях різних напрямів, також  вихователі ще раз опрацювали освітню лінію «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі» Базо­вого компонента дошкільної освіти .  Адже  ця освітня лінія,  передбачає сформованість доступ­них для дітей дошкільного віку уявлень, еталонів, що відображають ознаки, властивості та відношення предметів і об'єктів навколишньо­го світу. Показником сформованості цих уявлень є здатність дитини застосовувати набуті знання у практичній діяльності (ігровій, трудо­вій, сенсорно-пізнавальній, математичній тощо), і цьому сприяє застосування сенсорної дошки. В кінці вихователі  дали аналіз  заняття та  разом із заступником директора з НВР Ніколаєнко Л.В  розробили методичні рекомендації.

    image001image002image003image004image005image006image007image008image009