Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 153 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  39 лютого 2018 року у приміщенні   РБНТД  відбулося свято-зустріч     «З  любов’ю  до дітей», організатором якого є управління освіти Кельменецької райдержадміністрації  під керівництвом начальника управління освіти  Любові   Іванівни Мартинюк.

         Дійство проведено для дітей-інвалідів, сиріт,  дітей,  позбавлених батьківського піклування,   дітей,  сім’ї яких опинилися в складних життєвих обставинах,  для дітей,  загиблих воїнів АТО.

       Всіх присутніх у залі привітала начальник управління освіти Любов Мартинюк,  подякувала батькам,  педагогам, спонсорам, які долучилися до проведення  свята-зустрічі,  побажала здоровя,  мирного неба,  спокою,  добра сімям  та  родинам.

       Цікаву, святкову програму «Вітрила  дитинства»  підготували працівники  дитячо-юнацького центру.  Запальні танці та дзвінкоголосі  пісні  звучали в  дарунок  присутнім дітям.

       Після перегляду концерту всіх запросили на солодкий стіл від приватних підприємців району:  Тимінської  Марії Степанівни, Ілаш Олени Вікторівни, Батиренко Галини Сергіївни,  Лісничук Людмили Ярославівни, Чварюк Тетяни Василівни, Андрущак Юлії Іванівни,  Зіневич Марії Миколаївни, Книш Романа Петровича, Фортуни Антоніни Олександрівни, Лопатко Наталії Сергіївни, Попова Іллі Олександровича,  Ткача Олександра Андрійовича.  Діти  ласували  цукерками, смачною випічкою,  апельсинами, мандаринами, соком і подумки дякували цим добрим людям.

       На оголошеній перерві  присутні  мали змогу познайомитись,  поспілкуватися, оглянути  прекрасні  роботи учнів художньої школи, зробити фото напам’ять,  зустрітися з героями цікавих мультфільмів.

         Гучними оплесками зустріли  учасники свята керівника благодійного фонду  «Я – майбутнє України»   Марту Левченко,  яка щиро привітала всіх присутніх.  Ця маленька,  тендітна жінка, серце якої по вінця наповнене  великою любовю до дітей, привезла в дарунок  солодощі, пакунки з іграшками та добротні куртки. Залюбки дітвора вибирала та  приміряла одяг! Курток вистачило всім, адже пані Марта побдала про кожного!

        У холі зали діти з батьками мали можливість вибрати іграшки, одяг, пакети з  памперсами   для хворих малюків,  привезені пані Мартою.  До благодійного свята долучилася  пані Оксана  Рудницька з далекої  Італії (Болонія),  передала  дитячі речі та іграшки.

        Усміхнені, задоволені, в новому одязі, з цікавими іграшками в руках зробили фото на пам'ять про цю незабутню зустріч з чарівною, доброю феєю -  пані Мартою.

       За матеріальну підтримку дітей пільгових категорій та вагомий внесок у проведення районного свята « З любовю до дітей»  начальник управління освіти Любов Мартинюк  вручила  керівнику благодійного фонду «Я – майбутнє України»  Марті Левченко   «Подяку»  та  хатинку-оберіг  для будинку  «Мрія Марти», зроблену дитячими руками.

       Теплі слова вдячності прозвучали з уст Любові Іванівни представникам громадських  організацій «Пошук інновацій»,  «Миле сонечко»,  пані Оксані  Рудницькій з далекої  Італії, приватним підприємцям району, ДЮЦу,  районному будинку народної творчості та дозвілля, працівникам управління освіти за підтримку та допомогу в проведенні  свята.

  123456789101112131415161718192021222324252674707472IMG 4045IMG 4048IMG 4053IMG 4118IMG 4149IMG 4184IMG 4192IMG 4239IMG 4261IMG 4294IMG 4298IMG 4313IMG 4328IMG 4330