Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 118 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

    

      image001«Світ не без добрих людей»,- саме такою була одностайна думка батьків та учнів пільгової категорії Комарівського НВК, які побували на святі «З любов’ю до дітей». Вони були в захваті від концерту, солодкого столу та гарних подарунків.

       А яким щастям сяяли оченята тих діток, які були запрошені на свято, але через хворобу не змогли,і їм ці подарунки були вручені дома.       Добрі справи людей високо оцінювалися в усі часи. Оцінили їх і ці діти. Недарма на корекційному занятті за програмою «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція», яке відбулося12.02. 2018р. семикласник, який побував на святі сказав: «Я хочу стати волонтером,щоб допомагати всім, хто цього потребує».

         Батьки та учні,які були на святі «З любов’ю до дітей» висловлюють щиру подяку організаторам – працівникам районного управління освіти на чолі з  Мартинюк Л.І., спонсорам та благодійному фонду «Я – майбутнє України». Хай добро,яке ви даруєте  таким діткам повертається до вас сторицею

    image001image002