Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 214 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  Home ЗЗСО району Відбулася апаратна нарада працівників управління освіти
  

   28 лютого 2018 року відбулася  апаратна нарада працівників управління освіти районної державної адміністрації, на якій розглядалося ряд важливих питань.

   Начальник управління освіти Любов Іванівна Мартинюк звернула увагу на стан відвідування учнями закладів загальної середньої освіти, на  температурний режим  та роботу медичних сестер в навчальних закладах; результативність участі  вчителів у ІІ  етапі конкурсу «Учитель року-2018»; підготовку до комплексної перевірки ЗЗСО району.

  Працівники управління освіти та районного методичного кабінету доповіли про виконання  планів роботи за минулий тиждень та плани на наступний.

  Жанна Олександрівна Галай, заступник начальника –начальник відділу контролю та кадрової роботи управління освіти райдержадміністрації, проаналізувала виконання плану роботи за лютий місяць та  ознайомила з  планом  роботи управління освіти на березень. Дано рекомендації методистам РМК розробити зразки таблиць щодо матеріально-технічного забезпечення навчальних класів в закладах освіти району.

  Головний спеціаліст управління освіти Тетяна Георгіївна Черна працює з матеріалами реєстрації на тестування по ЗНО.

  Лідія Петрівна Андрущак, начальник  відділу моніторингу, інспектування  навчальних закладів та методичної роботи, працює над моніторингом відвідування учнями ЗЗСО,  над  статистичними  звітами з питань дошкільного виховання.

  Завідуючий  районним методичним кабінетом  Олег Віссаріонович Матковський  повідомив про  результати  ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018»,  працює над планом проведення засідання ради РМК.

  Євген Вікторович  Паламарчук, головний спеціаліст управління освіти райдержадміністрації, повідомив про те, що відправлено дітей на оздоровлення в табір «Артек»  (місто Київ), готується  проект  розпорядження   «Відповідальність починається з мене» та матеріали  для проведення районної військово-спортивної гри «Джура-прикордонник» .

   Методисти РМК  Євгенія Вікторівна Яцишена,  Олександр Іванович Ткач , Жанна Олександрівна Скорик ,  Таїсія Миколаївна Паламар готуються до проведення засідань районних методичних об’єднань з предметів  за фахом. Вчителі-філологи району зустрінуться з Авраменком Олександром Миколайовичем - автором підручників, програм, посібників у приміщенні  «Юності Буковини» міста Чернівці, будуть мати змогу придбати методичну та навчальну для роботи.

  Дмитро Дмитрович Гулійчук, методист РМК, працює над інформацією щодо визначення та забезпечення підручниками учнів 5-их класів району, вивчає стан викладання предмету «Захист Вітчизни» в Кельменецькому ліцеї-опорному закладі.

  Методист РМК Інна Василівна Яцишена працювала над написанням  проектних пропозицій  від Кельменецького ліцею-опорного закладу та Козирянського НВК на  благоустрій шкільної їдальні та багатофункціональний кабінет, над пропозиціями на Міністерство закордонних справ у співпраці з ОБСЄ.

  За результатами розгляду зазначених питань надано відповідні доручення та рекомендації.