Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 182 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

     Професія учителя недаремно визнана  однією із найблагородніших. Адже саме педагогам довірено найцінніший скарб людства – діти. Вони – наша гордість і надія, вони -  наше «сьогодні», і саме в їх руках ключі від майбутнього.

        Конкурс «Учитель року-2018» є важливим, оскільки він проходив у передстартовий рік Нової української школи. Зміни в  школі відбудуться тоді, коли зміниться вчитель. Цьогоріч у конкурсі  брали участь учителі-професіонали: творчі, відкриті до нових знань, готові долучитися до реформування освіти, стати провідниками змін Нової української школи.

        У ІІ турі Конкурсу гідно представили наш район  вчителі: Дідик Марія Миколаївна (Росошанівський НВК, номінація «Українська мова та література»), Требик Наталія Олександрівна (Козирянський НВК, номінація «Німецька мова»), Петрюк Микола Вікторович (Кельменецький ліцей-опорний заклад, номінація «Фізична культура»), Цуркан Марина Геннадіївна (Грушовецький НВК, номінація «Предмет духовно-морального спрямування» (християнська етика)).

       На урочистому відкритті ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018», яке відбулося 15 лютого, в день Стрітення Господнього, Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки, запевнила, що ця зустріч буде визначальною в житті кожного. Це зустріч високоповажних професіоналів своєї справи -  членів журі з конкурсантами. Хтось побачить своїх студентів, викладачів, хтось просто авторитетів в тій чи іншій галузі. Колеги, які зустрінуться з різних куточків області, кожен по-різному, але з однаковою любов’ю несуть світло в знання свого предмету, формують моральні цінності, намагаються привити в дитини просто любов до життя.

        Протягом п’яти днів проходили конкурсні випробування з психолого-педагогічного тестування, фахового тестування, методичного практикуму, практичної роботи, проведення уроку та навчального проекту, на яких конкурсанти продемонстрували глибокі знання за фахом, методичну майстерність, ерудицію, творчий підхід у використанні сучасних педагогічних інновацій та вміння аналізувати шляхи досягнення вагомих результатів у освітньому процесі.

       Основні фахові змагання вчителів відбувались публічно, про що йдеться в умовах конкурсу, та мали за мету перевірку вміння учасників конкурсу виконувати практичні завдання у межах навчального предмету, знання педагогів з фаху, методики викладання предмету, психології та педагогіки, а також оцінку методичної майстерності конкурсантів, їх умінь реалізовувати сучасні підходи та обирати оптимальні способи, методи, засоби і технології навчання для організації освітнього процесу на уроці. 

  22 лютого  відбулося урочисте закриття конкурсу «Учитель року - 2018». Щирі слова вітання пролунали для переможців конкурсу та всіх учасників від крайової влади, представників обласних освітянських організацій, титанів  педагогічної ниви Буковини, колег.

  Педагоги Кельменеччини заслуговують найкращих слів подяки й похвали.

  Відповідно до протоколів засідання фахових журі дипломами за участь в конкурсі, грошовими преміями нагороджено вчителя української мови та літератури Марію Дідик, вчителя фізичної культури Миколу Петрюка, вчителя християнської етики Марину Цуркан.

  Дипломом ІІІ ступеня, грошовими преміями нагороджено вчителя німецької мови Козирянського НВК  Наталію Требик.

       Конкурсанти мали можливість реалізувати свої очікування, знайти однодумців, поглибити знання і досвід, отримати задоволення від особистого професійного зростання, відчути себе Вчителем, якого шанують.

      Конкурсні дні були професійним святом для  учасників, святом спілкування, атмосферою творчого піднесення. Адже бути учителем – це бути справжнім реформатором майбутнього життя України.

        Спасибі Вам, шановні вчителі, за Ваші здобутки, успіхи, за любов до дітей.

       За психологічну та моральну підтримку конкурсантів слова подяки висловлюються педагогічним колективам Росошанівського  (директор Кульчевич Т.М.),  Козирянського  (директор Онуфрійчук Д.М.), Грушовецького НВК (директор Вовчук Л.В.), Кельменецького ліцею-опорного закладу (директор Равлюк Л.В.), працівникам управління освіти, районного методичного кабінету, колегам району, сім’ям конкурсантів, які із хвилюванням йшли разом до перемоги.

                                                            Олег Матковський, завідувач районним методичним кабінетом

   управління освіти райдержадміністрації