Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 206 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  image001«Живе Кобзар у пам’яті народу, 
  Живуть його слова, і мрії, і думки. 
  Хоч зазнавав великі перешкоди, 
  Та спадщина його сягла віки» 

           Є імена, що увібрали в себе душу народу, стали часткою його життя. Саме таким для українців є ім’я Тараса Григоровича Шевченка,  славетного і  величного митця, людини планетарного масштабу. 
     У Вовчинецькому НВК З 05.03.-
  07.03.2018 року пройшли Шевченківські дні.
      У приміщенні читального залу бібліотеки  навчального закладу  була оформлена книжкова виставка «Великий син великого народуъ. Бібліотекар  Фылыпець С.О. та  учні  розповіли про життя і творчість митця, про його безмежну любов до рідної землі.  Учасники заходу читали свої улюблені вірші  Тараса Григоровича Шевченка. 
    
        Минають віки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але слово Шевченка – живе і вічне.  Про те, що його думи, його пісні, його полум’яний гнів, його боротьба за світлу долю трудового люду були і залишаються думами, піснями, гнівом і боротьбою мільйонів, розповіли учні на загальношкільному виховному заході «Він буде вічно жити», який підготували педагог-організатор Руда ОО. та лідери учнівського самоврядування.  
      Затамувавши подих,
  учні 9 класу переглянули кінострічку «Мій Шевченко», багатосерійний фільм про життя і творчість Великого Кобзаря  «Тарас Шевченко. Заповіт». Учні знов  поринули у світ думок палкого патріота, його почуттів, переживань, страждань. 
       Цікавою та пізнавальною  для учнів
  1-2 класу стала  виховна година « Т. Шевченко – народний поет», проведена  класними керівниками Кушнір К.П. та Лекар В.П. Українська символіка, кетяги калини, колоски пшениці,  вишиті рушники, книжкові виставки, портрети Шевченка, стіннівки, учнівські малюнки прикрашали навчальні кабінети. Звучали записи пісень на слова Тараса Шевченка, презентації супроводжувалися декламуванням поезій Кобзаря. 
    
        І хоч минуло вже багато років, його слово живе між нами, гнівне і ніжне,полум’янеіміцне.  Невмирущій славі генію українського народу були присвячені літературні читання «Поговоримо, Тарасе, крізь віки». 

  image001image002image003image004image005image006image007image008image009image010image011image012image013image014image015image016image017