Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 181 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

         image001Щороку в березневі дні все свідоме українство вшановує свого Генія і Пророка, який став символом України - Тараса Григоровича Шевченка.

  З метою гідного відзначення 204 -  річниці з дня народження великого поета і мислителя, підтримки заходів із вивчення і популяризації спадщини Великого Кобзаря в середній загальноосвітній  школі І-ІІІ ст. с. Зелена було проведено ряд заходів  учнями 1-11 класів.

     Розпочався Шевченківський тиждень презентацією стіннівки на тему «І мене в сім’ї великій, сім’ї вольній, новій, не забудьте пом’янути незлим тихим словом», які підготували учні 8-11 класів.  Учні 10 класу під керівництвом учителя української мови та літератури  Никифоряк Ю.М.  провели інформаційні хвилинки для молодших школярів.

    Слово безсмертного Кобзаря і досі вражає серця юних школярів образністю, мудрістю, силою віри у майбутнє України. Вірші, уривки з поем емоційно звучали на конкурсі декламаторів поезій Т. Шевченка « Не вмре повік твоє ім’я святе, Тарасе!». У конкурсі взяли участь учні 1 – 11-х класів. Найкраще передали глибину Шевченкового слова, артистично і пристрасно відобразили настрої ліричних героїв учні 5 класу в інсценізації уривку із твору С. Васильченка «В бурянах» (дитинство Т.Шевченка) та учні 8-9 кл. у сценці «Розрита могила».

      Бібліотекар школи Стратійчук Г.В. презентувала виставку творів великого поета, провела бібліотечні уроки для учнів школи про життя та творчість Кобзаря.

       Хай у кожній світлиці заквітне портрет Шевченка. Як весняні води могутнього Дніпра, нехай лине вічно жива в народі слава Великого Кобзаря. Бо він – це наша душа, наша мудрість, це наша слава – безсмертний геній великого народу. І тому ми здолаємо всі негаразди сьогодення, і життя наше наповниться теплом, щастям, спокоєм, хлібом і квітами. І в тому щасті ти, Тарасе, будеш вічним, як сонце над землею.

  image001image002image003image004image005image006image007image008image009image010