Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 150 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  Home ЗЗСО району Декада «Панорама творчих уроків 2018» в Бузовицькому НВК
  

  image001Сучасний вчитель чи вчитель сучасності? Як зробити цікавим урок для сучасних дітей? Як підвищити мотивацію до навчання? Як забезпечити якісну освіту для кожної дитини відповідно до її потреб і можливостей? Багато таких питань, які в принципі НЕ можуть бути риторичними, постають перед сучасним вчителем.

  Для того, аби запозичити позитивний досвід роботи, вивчити методи і прийоми роботи на уроках, проаналізувати співпрацю дітей на різних предметах, було організовано в Бузовицькому закладі освіти декаду «Панорама творчих уроків 2018». Девізом декади стали слова Ноберта Вінера, американського вченого, математика і філософа: «Ми змінили своє оточення так радикально, що тепер повинні змінювати себе, щоб жити в цьому новому оточенні».

  Сучасні діти потребують сучасного вчителя. Поняття «сучасний» НЕ залежить від віку чи посади, від стажу чи кваліфікації. «Сучасний вчитель» - це той вчитель, який готовий до змін. Тому всі вчителі Бузовицького НВК активно долучились до презентації свого педагогічного досвіду роботи за сучасним компетентнісним підходом до навчання, продемонстрували готовність і відкритість до переходу від «школи знань» до «школи компетентностей».

  Вчителями представлено наступні уроки:

  Урок зарубіжної літератури у 7 класі на тему «О. Генрі. Дари Волхвів», проведений вчителем Марчук Н.Д.

  Урок історії України у 7 класі на тему «Галицько-Волинська держава за наступників Данила Галицького», вчитель Дуплава Л.І.

  Урок правознавства в 9 класі на тему «Адміністративні правопорушення. Адміністративна відповідальність», вчитель Кирилюк Г.Г.

  Урок «Я у світі» в 4 класі на тему «7 чудес України», вчитель Крушенівська Г.П.

  Урок англійської мови в 5 класі на тему «Лондон. Відомі місця», вчитель Каралаш І.І.

  Урок української мови в 6 класі на тему «Узагальнення вивченого з теми «Прикметник як частина мови», вчитель Подолян І.Б.»

  Урок української літератури в 5 класі на тему «Тарас Шевченко. «Садок вишневий коло хати» - перлина української та світової ліричної поезії», вчитель Подолян І.Б.

  Урок математики у 8 класі на тему «Формула коренів квадратного рівняння», вчитель Марчук В.Д.

  Урок біології у 8 класі на тему «Поведінка тварин», вчитель Андрущак В.А.

  Урок географії у 6 класі на тему «Озера», вчитель Рементов Р.М.

  В рамках декади вчителями було проведено 15 уроків. За підходами до освітньої діяльності всі вчителі дуже різні, і через це наша декада була дуже різноманітною і цікавою. На проведених уроках педагоги Бузовицького закладу освіти демонстрували різноманітні форми, методи та прийоми навчальної роботи, які сприяли оптимізації навчального процесу. В ході декади було представлено досвід використання особистісно-зорієнтованих технологій: технології проблемного навчання, розвитку критичного мислення, інтерактивного навчання, сучасних інформаційних технологій та елементи кейс методу, методу «Перевернений клас» та проектного навчання. Результативності кожного уроку сприяло використання різноманітних методів активізації пізнавальної діяльності учнів, впровадження технології особистісно-орієнтованого навчання. Основними факторами, які сприяють розвитку активності й творчості учнів, є професійний інтерес, нестандартність навчально-пізнавальної діяльності, змагальність, ігровий характер занять, емоційність і проблемність.

  Ще однією особливістю декади була демонстрація вчителями умінь використання в освітньому процесі мультимедійної підтримки уроку.

  Декада методичної майстерності ще раз довела, що педагогічний колектив Бузовицького навчально-виховного комплексу творчий, наполегливий у своїй роботі, згуртований, завжди у творчому пошуку інноваційних педагогічних технологій.

  image001image002image003image004image005image006image007image008image009image010image011image012image013image014image015