Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 121 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

    

    image002Великдень - велике Християнське свято на всій Землі. А Пасха для дітей - це перш за все, знайомство з історією. Тому кожен вихователь, дошкільного навчального закладу №2 смт. Кельменці, вчить дітей всіх традицій святкування "Великодня".

    Напротязі тижня вихователі разом з дітьми знайомилися з чудовим святом, разом розглядали ілюстрації, писанки, переглядали відеофрагменти. Завдяки сумлінній праці вихователів діти навчилися ліпити, оздоблювати крашанки кольоровим папером, малювати та розписувати писанки.

    Діти отримали величезне задоволення, від того, що можуть теж приймати участь і вносити свою краплинку турботи та краси в святкування Великодня.

    image001image002image003image004image005image006image007image008image009image010image011