Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 245 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  image0014 травня 2018 року в Перковецькому НВК проведено День цивільного захисту. Розпочалися заходи із проведення загальношкільної лінійки, на якій було ознайомлено присутніх із графіком роботи.

  З метою закріплення в учнів умінь, навичок щодо збереження та захисту здоров’я і життя під час надзвичайних ситуацій було проведено розповіді, бесіди та лекції для різних вікових категорій членами лекторської групи, медичним працівником Беслюбняк І.П. продемонстровано фільм «Засоби захисту органів дихання» та «Надзвичайні ситуації природного та техногенного характеру»(вчитель Доманчук І.В.). Вчитель ЗВ Волощук О.П. практично відпрацювала з учнями як потрібно надавати першу медичну допомогу потерпілим. Командир ланки пожежогасіння Ісак В.В. провів практичне заняття «Як користуватися вогнегасником на випадок пожежі». З метою формування в учнів мужності, витримки, ініціативи, взаємної виручки під час небезпеки, упевненості в собі вчитель фізичної культури Попова Г.П. провела спортивні змагання.

       Активними були учні під час проведення вікторини, яку провела педагог-організатор Іванська М.С.. Найкращі знання з питань дії в надзвичайних ситуаціях природного характеру виявили учні Гермаківська Богдана, Панчук Євгенія, Усата Юлія (11 клас), Беслюбняк Максим, Антонюк Назар (9 клас), Гульчак Анастасія, Гермаківська Настя (6 клас).

       Важливим був навчально-практичний тренінг з евакуації учасників освітнього процесу із приміщення закладу. Всі діяли грамотно, чітко, дотримуючись плану евакуації

  image001image002image003image004image005image006image007image008image009image010image011image012