Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 197 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  image0014 травня 2018 року в середній загальноосвітній школі І-ІІІ ст. с. Зелена проведено День цивільного захисту. Почався День цивільного захисту із лінійки, на якій Агапій Т.С. ,заступник з виховної роботи ознайомила з розкладом і планом Дня цивільного захисту.

  Вчителі предметники згідно розкладу провели:

  -         інструктаж про порядок евакуації учнів із приміщення школи по сигналу ЦЗ «Увага всім»;

  -         проведення бесід з демонстрацією плакатів, фрагментів з відеофільмів

  «Засоби захисту органів дихання »,« Дії у разі виникнення пожежі – у школі, вдома, в лісі »,« Дії людини під час землетрусу та повені », « Дії населення в разі розповсюдження радіоактивної хмари », « Дії у разі розповсюдження отруєного аміаком повітря ».

       Коцюбан П.В. вчитель «Захисту Вітчизни» провів вікторину з питань ЦЗ в поєднані питань предметів «Основи здоров’я», «Захисту Вітчизни» та тренування з відпрацювання навичок та умінь одягання протигазу та зняття його, виготовлення та одягання ватно-марлевої пов'язки.

         Проведено навчальну евакуацію працівників закладу і учнів, в кінці дня на лінійці підведено підсумок проведення Дня цивільного захисту.      

         Практична спрямованість заходів, що проводились протягом Дня цивільного захисту, спонукатиме учнів до поглиблення знань з ЦЗ та здобуття практичних навичок захисту від наслідків надзвичайних ситуацій. День цивільного захисту пройшов організовано, всі заплановані заходи проведені.

  image001image002image003image004image005image006image007image008image009image010image011image012