Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 192 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  Home ЗЗСО району День пам’яті та примирення в середній ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Подвір’ївка
  

  image002 Розцвітають маки на весні,

  Серед поля ,наче жар горять

  Солов’ї співають жалібні пісні,

  Де солдати міцно - міцно сплять.

  Маки червоні знов розцвітають,

  Пам’ять дідів бережуть

  І до вогню, що серця зігріває

  Їхні онуки ідуть.

          Минають роки. Відлітають у вічність. Але є один день, який ніколи не буде стертий із пам’яті нашого народу. Це 9 травня 1945 року – дата, яка проголосила визволення нашої рідної землі від фашистських загарбників і перемогу усього людства над злом війни. Війна. За цим коротким і страшним словом – згарища, запеклі бої, зруйновані міста і села, сльози матерів і дітей. Дорогою ціною дісталась мужнім воїнам перемога.

          Чимало їх полягло на фронтових шляхах. Пам'ять про них ніколи не згасне. Страшні сліди залишила війна. 1418 днів і ночей вогняними дорогами крокували визволителі. Але вони усе витримали і перемогли. Перемогли тому, що відстоювали право на життя, віддали усі свої сили заради Батьківщини. У літопис Великої Перемоги навічно вписані імена тисяч і тисяч славних синів і дочок України. Воювали вони на різних фронтах, виборюючи Перемогу - одну на всіх.

            Щороку учні середньої ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Подвір’ївка вітають  ветеранів весняними квітами, дякують за мирне небо, за життя, за щастя і свободу, за нашу вільну Батьківщину.

           9 травня о 10 годині учні, вчителі та жителі села вирушили патріотичною ходою пам'яті до пам’ятника полеглим воїнам односельчанам у Другій світовій війні та взяли участь у мітинзі-реквіємі. Настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці о.Ілля провів заупокійну панахиду за загиблими односельчанами. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих та поклали квіти біля підніжжя пам'ятника.

          8 травня в Україні відзначається День пам'яті та примирення. Із метою вшанування подвигу Українського народу, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, розвитку почуття відповідальності до своїх обов'язків перед державою, в школі було проведено загальношкільну лінійку присвячену Дню пам’яті та примирення «ПАМ'ЯТАЄМО… ПЕРЕМАГАЄМО!». Також класними керівниками було проведено уроки мужності , які акцентували увагу учнів на героїзмі українського народу в роки війни та важливості збереження миру сьогодні.

          Ми пам'ятаємо про тих, хто, не шкодуючи власного життя, захищав рідну землю, наше сьогодення.  Тому напередодні цього світлого дня учні школи завжди вітають ветеранів які проживають у нашому селі. Бажаємо Вам, дорогі наші ветерани, великого щастя, здоров’я та довголіття! Нехай у Ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком! 

  image001image002image003image004image005image006image007image008image009image010image011