Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 276 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  Home ЗЗСО району «Розвиток лідерського та творчого потенціалу у дошкільників»
  

  image00125.04.2018 у Кельменецькому закладі дошкільної освіти №1 відбулося методичне об’єднання вихователів освітніх закладів району з теми: «Розвиток лідерського та творчого потенціалу у дошкільників».

           Сьогодні освіта потребує нового альтернативного підходу Ми віримо, що кожна дитина талановита і має неймовірний лідерський та творчий потенціал.

            Лідерами народжуються чи їх виховують? Які принципи мають бути провідними у вихованні в дошкільника лідерських якостей? Яким має бути освітнє середовище, щоб навчити взаємодіяти між собою орієнтованих на лідерство дітей?

  Ми маємо допомогти кожній дитині стати господарем власного життя, навчитися управляти своїми думками, почуттями та вчинками, швидко орієнтуватися в будь-якій ситуації, брати на себе відповідальність, робити добро та організовувати інших для добрих справ.

           Розпочалося засідання візиткою «Я можу все!», де дошкільнята продемонстрували свої творчі здібності й артистизм у декламації віршів, в розігруванні сценок, в танцювальних та вокальних номерах.

            Людмила Валентинівна Козярська, директор закладу запросила всіх до школи лідерів. Присутні педагоги змогли ближче познайомитись з кодексом поведінки лідера, з структурою роботи з дітьми, з методикою розвитку лідерських рис характеру у дитини.

            Заняття в старшій групі «Разом ми сила», та виховний захід «На кухні «Мастер-шеф»» - на практиці довели, що найкраще відкривати лідерський потенціал в старшому дошкільному віці. Діти вміють працювати в команді, сміливо беруть на себе відповідальність за доручену справу, знаходять вихід зі скрутних ситуацій, ведуть команду до перемоги. Та найбільше яскравих емоцій малюки отримали від можливості бути лідером у команді педагогів.

             Жанна Георгіївна, вихователь-методист, під час семінару детально зупинилась на лідерських рисах характеру за програмою Лінди Лангрет «Виховання характеру дітей», та презентувала добірку зразків проблемних ситуацій в казках та оповіданнях.

           На закріплення отриманих знань керівник методоб’єднання провела з педагогами закладу ділову гру «Лідер», та з слухачами експрес-діагностику лідерських здібностей.

             Активну участь у роботі засідання взяла Лариса Василівна Гуцул, вихователь Росошанівського НВК, презентувавши власний методичний помібник із розвитку сенсорно-пізнавальних здібностей дітей молодшого дошкільного віку.

                Отже, можна зробити висновок, що потрібно постійно надавати дитині реальну можливість розвивати лідерський та творчий потенціал в процесі організованої навчальної та ігрової діяльності.

  image001image002image003image004image005image006image007image008image009image010image011image012image013image014image015image016