Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 202 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  Home ЗЗСО району День пам’яті та примирення у філії Кельменецького ліцею-опорного закладу – Лукачанський НВК
  

  image002«Нас пам’ять кличе у роки війни…». День памяті та примирення у філії Кельменецького ліцею-опорного закладу – Лукачанський НВК

   

  Чимало свят дарує нам весна,

  Як в рідний дім повернення з дороги.

  Та є найбільш хвилюючим для нас

  Величне свято Перемоги!

  Це свято не затьмариться в віках.

  В цей день нестимуть люди завжди квіти,

  Не обміліє пам’яті ріка –

  В серцях нащадків буде вічно жити…

   

  9 травня – День Перемоги. Цього дня по всій Україні вкриваються весняними квітами і величні пам’ятники, і скромні обеліски. Це означає, що пам’ять народна жива, що подвиг загиблих – незабутній. Свято Перемоги – це свято зі сльозами на очах, це свято радісне і гірке. Радісне, бо принесло на нашу землю мир, гірке, бо ціна цієї радості – життя мільйонів наших співвітчизників.

  З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 73 річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у с. Лукачани відбувся мітинг-реквієм «Нас пам’ять кличе у роки війни…», де взяли участь жителі села, учні, вихованці ДНЗ та колектив філії Лукачанського НВК. Учасники святкової ходи пройшли від школи до пам’ятника загиблим воїнам із портретами дідів та прадідів. Хвилиною мовчання вшанували воїнів, які загинули в роки ВВв та громадян села, учасників бойових дій, які померли після війни.

  З кожним роком День Перемоги стає ціннішим, адже все меншає ветеранів Другої світової війни. Нині в нашому селі залишився тільки один ветеран.  На жаль, цього року долучитися до урочистостей він не зміг через стан здоров’я, тож напередодні свята сільський голова та учні школи відвідали його особисто, аби привітати з пам’ятним днем.

  Зі вступним словом звернувся до жителів села та гостей сільський голова В.Косташ, привітавши всіх зі святом Перемоги. Він побажав міцного здоров’я, родинного спокою, злагоди, щоби над нашою Україною ніколи не було більше війни і найшвидше настав мир. Закликав пам’ятати подвиг дідів і прадідів, які ціною власного життя здобули перемогу.

  image001image002image003image004image005