Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 122 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  image00129 травня 2018 року в Бузовицькому НВК розпочав роботу шкільний мовний табір “ We are Friends” для учнів 5-го класу, також у ньому працювали волонтери учні з 8-го класу. У таборі працює вчитель англійської мови І.І. Каралаш та волонтер Корпусу Миру Колін Кубік.

  За Програмою табору перший день – “Hello, guys” ( День знайоvств)– присвячений об’єднанню дітей в команди, вибору гасел, назв, проектуванню цікавих справ. Одна команда обрала назву “The Best” (“Найкращі”), інша – “ The Sun Rays ” (“Сонячні промінчики”).

  Девіз команди “The Best”:

  “We’re the best. We’re better than the rest.

  We’re the best. We’re better than the rest

  What do we say every day?

  We’re better than the rest. We’re the best.”

  “The Best” дружно та завзято вивчили пісню “I can sing a rainbow”. “Найкращі” взяли участь у Vocabulary Games (Лексичних іграх), серед яких найбільше сподобалися – складання правил поведінки у таборі англійською мовою та опис-позитив “I am the best”. Команді “The Best” допомагають працювати волонтери – учні 8 класу.

  Наприкінці дня результати колективної праці було творчо оформлено командами в яскраві постери. Нарешті розпочалося веселе літо з англійською!

  30.05 2018року тепла та сонячна погода якнайкраще сприяла темі дня “Sport and Health” (“Спорт і здоров’я”) в мовному таборі Бузовицького НВК. Діти багато часу провели на свіжому повітрі, граючись у спортивні ігри та відпочиваючи. Заняття з англійської мови розпочались із лексичної гри “Sport and Games”, під час якої діти збагатили словниковий запас із цієї теми. Для відпочинку діти переглянули мультфільм “The Fitness Club” та дружно виконали запальний спортивний танець “Boogie woogie”. Команди працювали зі своїми вожатими-волонтерами учнями 8 класу .

  Наступний день  також розпочали на свіжому повітрі та з виконання різних цікавих завдань.

  Тема  дня дала змогу проявити себе ерудованими, обізнаними та кмітливими. Цікаво пройшла вікторина «The knowledge is the power»( Знання -  це сила).

  Не дивно, що 1 червня 2018 року в мовному таборі Бузовицького НВК тема першого літнього дня – “Hello, Summer!” (“Привіт, літо!”). Учасники вирішили зустріти перший літній день веселим та бадьорим настроєм.

  Після чого відправилися у віртуальну подорож «Around the World» (Навколо світу). В якій відвідали різні країни та різні національності.

  4 червня 2018 року команди мовного табору мали чудову нагоду поринути в захоплюючий світ природи, адже тема дня – “Nature” (“Природа”).

  Дітям надзвичайно сподобалось обговорення цієї теми англійською мовою. Також всі учасники команди охоче позмагалися в рухливій грі-твістері “Rainbow Spots”  (“Веселкові плями”). Під час гри повторили лексику  “Кольори” та “Частини тіла”.

  5 червня відбулася чудова і захоплююча інтелектуально пізнавальна  гра Квест «My School»

  image001image002image003image004image005image006image007image008image009image010image011image012image013image014image015image016image017image018image019image020image021image022image023image024image025image026image027image028image029