Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 201 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  Найкращий спосіб вивчення мови – повне занурення у мовну атмосферу. Тому в англомовному таборі «DREAMLAND» при Ленковецькому НВК вихователі Бурдейна Т.В. та Грушка Т.П. намагалися заглибити дітей якомога більше в англомовне середовище, розвинути навички спілкування в звичайних життєвих ситуаціях для покращення рівня володіння англійською мовою.

  Діти зрозуміли, що літній табір може бути веселим, розважальним та яскравим, що вивчення мов – це легко і просто.

  Робота в літньому таборі допомагала дітям не тільки отримати досвід спілкування англійською мовою, а й розкрити їхні здібності та нахили, адже більшість видів роботи сприймалася учнями як гра або творче завдання.

  Кожен день приносив безліч нових вражень, нових відкриттів, деякі заходи стали для нас традиційними: Scavenger Hunt, Treasure Hunt, Alphabet Basketball, Kaboom, Domino, Hedgehog, World Around Us тощо. Діти поділилися своїми планами на наступні канікули, виконуючи проект Plans for Summer. Вихованці табору також висловили свої побажання друзям у handprint проекті «Подаруй тепло своїх долонь».

  Участь в літньому мовному таборі – це завжди нові приємні враження, обмін творчими ідеями, прояв ентузіазму, заряд позитивної енергії. Одним словом – це цінний досвід як для вихованців так і для вихователів. Адже, очікувані результати, які демонструють учасники табору, їхні позитивні відгуки у поєднанні з приємними емоціями і враженнями є найбільшою винагородою.

  Літній мовний табір – це потужний мотиватор до вивчення і удосконалення мови в невимушеному середовищі – граючись та розважаючись.

  When school is out, camp is in!