Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 139 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

    

    image001Мошанецька ЗОШ цього річ бере участь у міжнародному проекті GoCamp. Відповідно до методології GoCamp 11 червня 2018 р. розпочав роботу мовний табір «Орлятко».

    Перший день був присвячений школі. Учні 4-8 класів дружно проспівали пісеньку-привітання «Guten Tag, liebe Leute». Потім відбулося урочисте відкриття табору – лінійка, присвячена німецькій мові. Діти слухали інформацію про неї і піднімали руки, якщо ця інформація була їм знайома. Після відкриття приймалися і затверджувалися правила табору. За необхідності ці правила можна буде потім переглядати і видозмінювати. Безпосередня робота над темою дня розпочалася із розповіді вчителя з демонстрацією. Учні пригадали назви шкільних речей, навчальних предметів, кабінетів. Для закріплення знань вчитель запропонував учням ігри „Fliegenklatschen“, „Schulfächermemory“, „Unser Stundenplan“. Під час динамічної перерви учні зіграли в рухливу гру "Alphabet mit den Händen". Після перерви учні виготовляли власні футболки для табору, оформивши їх так, як їм хотілось. Потім вони розподілились на 4 команди для квесту по школі. Пройшовши свій маршрут, учні отримали солодощі. Для роботи над проектом учні обрали креативне представлення школи для волонтера. Спочатку визначилися з ідеями, потім кожен обирав, у втіленні яких ідей він візьме участь. Оскільки проект довготривалий, для полегшення підготовки використана технологія SCRUM-дошки. І завершився такий насичений подіями день підготовкою флешмобу для проекту. Учні вирушили додому дещо втомлені, але задоволені і з наміром продовжити роботу в таборі.

    image001image002image003image004image005image006image007image008image009image010image011