Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 178 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  image001З метою розвитку творчих здібностей учнів, поступового та систематичного залучення їх до самостійної пізнавальної діяльності, на базі середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Зелена з 06.08.по 17.08.18 р. працював літній мовний табір.

  До табору були зараховані учні середньої вікової категорії: 10-12 років. В таборі брало участь 12 учнів. Учасники працювали за напрямком «Здоровий спосіб життя».

  Кожен день табору розпочинався зарядкою . На протязі роботи табору були проведені цікаві заняття на тему «Овочі та фрукти в моєму щоденному раціоні», «Подорож пішки – це здорово» , «Хвороби, які виникають внаслідок неправильного харчування».. Учні спробували себе в конкурсі «Я готую сам».

  Щоб поєднати різні види роботи, учасники табору ходили на екскурсію до лісу, збирали гриби та лікарські рослини.

  На протязі роботи табору учасники відбирали мовний матеріал для проекту, відпрацьовували визначені мовленнєві зразки, демонстрували опрацьовані джерела інформації, обговорювали матеріали.

  На кінець табору учні виконали тематичний проект «Я – прихильник здорового харчування».

  Створення літніх мовних таборів дає змогу кожному учаснику спробувати себе у різних формах роботи, працювати в невимушеній атмосфері, покращити свої навички мовлення, долаючи при цьому мовний бар’єр.

  image001image002image003image004image005image006image007