Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 117 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  Якщо зерно любові сієш,

  То ближній буде тобі рад,

  І душу ще одну зігрієш.

  Господь віддасть тобі в сто крат !!!

     Адміністрація, вчителі , батьки, учні Михайлівського НВК висловлюють найтепліші та найщиріші слова подяки благодійному фонду агрохолдингу « МРІЯ» представником якого є Стрільчук Ян Анатолійович за допомогу у придбанні плазмового телевізора, планшета і кольорового принтера для навчання учнів 1-го класу по новій програмі Нової української школи.

  Щастя можливе, тільки тоді коли людина стає джерелом щастя для інших. А щаслива людина – це добра людина, а доброта повертається до того, хто її творить. Саме таким є Ян Анатолійович. Дякуємо Вам і Вашим працівникам агрохолдингу «МРІЯ» за клопітку працю та любов до дітей. Бажаємо Вам з роси і води здоровя, злагоди, душевного спокою та достатку, взаємоповаги та взаєморозуміння, милості Божої. Хай Святий Миколай береже Вас в дорозі, на роботі і на хатнім порозі! Дякуємо за працю Вашу, за віру в майбутнє процвітання нашого села, навчально-виховного комплексу,нашого краю і славної, рідної землі України!

   

  З повагою Директор Михайлівського НВК Власова І.І.,

  педагогічний колектив, учні, батьки.