Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 288 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  image002

   

   20 квітня в Кельменецькому районному дитячо- юнацькому центрі відбувся районний відбірковий етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Галерея мистецтв», номінація; декоративно-ужиткове мистецтво.

   

  Детальніше...

  image002 

  З метою підвищення якості та удосконалення змісту позашкільної освіти, підтримки талановитих педагогів позашкільних навчальних закладів системи освіти, сприяння їх самореалізації  проводиться Всеукраїнський конкурс майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості».

  Детальніше...

  image002

   

  27 лютого 2017 року на базі Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся обласний фестиваль-конкурс української декоративної творчості.

  Детальніше...

  20170220 15090020 лютого незалежна Україна вшановувала подвиг учасників Революції Гідності та увічнювала  пам'ять героїв "Небесної Сотні".

  Детальніше...