Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 163 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  8 19 травня в дитячо-юнацькому центрі відбулася сесія районної ради учнівського самоврядування ІІІ скликання за темою: «Аналіз роботи учнівського самоврядування за 2014-2015». На засіданні були присутні 47 депутатів: 32 лідера та 15 координаторів навчальних закладів Кельменецького району.

  Основні питання зібрання - звіт голови районної ради та голів комісій. Голова районної ради Тихохід Вікторія у своїй доповіді відмітила, що робота учнівського самоврядування в нашому районі з року в рік покращується. Зросло число цікавих ідей, які зініційовані та втілені в життя лідерами.

  Голови комісій у своїх виступах зупинилися на конкретно виконаних справах, звітували про налагодження партнерських відносин, ділилися досвідом тісної співпраці з педагогічними колективами закладів та батьківськими комітетами.

  На сесії було прийнято ряд рішень, які активізують, урізноманітнять роботу учнівського самоврядування освітніх закладів району в наступному 

  56789