Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 149 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  image002

  Під час зимових канікул Кельменецький районний дитячо-юнацький центр зібрав найвідчайдушніших, найвідважніших, найвинахідливіших юних туристів-ексрималів та їх керівників-наставників на щорічну традиційну зустріч " Клуб "СПАРТ" збирає друзів".

   

  Біля туристського вогнища зустрілися команди: Кельменецького ДЮЦ, (керівники: Гура Віталій Богданович, Буряк Тетяна Веніамінівна), Росошанівського НВК (керівник: Воскобойнік Василь Васильович), Бузовицького НВК (керівник: Рементов Роман Михайлович), Зеленецької ЗОШ ( керівник: Павлюк Василь Іванович). Бурхливими оплесками всі присутні вітали найстаршого, найвідомішого не тільки в районі , але й в області туриста-корифея Назарова Дмитра Борисовича. На зустрічі юні туристи мали змогу представити команди, проявити свої знання, уміння та навички, позмагатися у спритності, майстерності та винахідливості, дати відповіді на нестандартні питання вікторини.

       Лунали туристичні пісні, звучала святкова музика, ялинка своїми новорічно-різдвяними вогнями запрошувала усіх у дружнє коло до танцю. Вітання Діда Мороза, веселі ігри, захоплюючі конкурси створювали зимово-святкову атмосферу. На завершення зустрічі команди поділилися набутим досвідом та планами на друге півріччя. Наступну зустріч запланували під час проведення районного туристичного зльоту, як завжди, в урочищі "Біла нора" с. Дністрівка.

   

  image002image002image004image006image008image010image012image014image016image018image020