Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 179 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  Home Позашкілля ДЮЦ Відбулося чергове засідання районної ради учнівського самоврядування
  

  P1181526В дитячо-юнацькому центрі відбулося чергове засідання районної ради учнівського самоврядування на яку завітали: Цуркан Ю.В., координатор волонтерського руху, голова спілки ветеранів Афганістану Кельменецького району та Ковальчук Ю.П., голова громадської організації  учасників АТО Кельменецького району.

  В ході діалогу запрошені детально ознайомилися з роботою РРУС та діяльністю шкільних рад. Цуркан Ю.В.  розповів про  роботу волонтерів нашого  краю та запросив депутатів РРУС  до тісної співпраці.  

   Лідери учнівського самоврядування стали активними учасниками навчально-розважальна програма,  в ході якої проводилися цікаві, змістовні конкурси. Діти працювали в творчих майстернях вокального та театрального мистецтва, навчалися організовувати та проводити різноманітні масові заходи.

  Учасників зльоту вітали вокалісти:  Пислар Юлія, учениця Вовчинецького НВК та Герман Аріна, учениця Ленковецького НВК. Танцювальний дует у складі Дерев’янко Богдана, учня Кельменецького ліцею та Комерзан Оленки, учениці Росошанівського НВК, подарували присутнім сучасну ліричну хореографічну композицію. Завершилася зустріч святковим флешмобом «Моя країна – Україна».

  P1181495P1181504P1181512P1181520P1181526P1181528P1181532