Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 161 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  image002 

  З метою підвищення якості та удосконалення змісту позашкільної освіти, підтримки талановитих педагогів позашкільних навчальних закладів системи освіти, сприяння їх самореалізації  проводиться Всеукраїнський конкурс майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості».

           Заочний обласний етап проходив з 21 лютого  по 01 березня 2017 року.

  В номінації « Гуртки інформаційно-технічного профілю» Кельменеччину представляла Гарабажій Марія Василівна - керівник гуртка "«Основи інформатики та обчислювальної техніки» ДЮЦ,  вчитель інформатики Кельменецького ліцею - опорного закладу.

  Марія Василівна – компетентний, досвідчений педагог. Творча, неординарна особистість, добра та чуйна людина.  Приймає активну участь в роботі районного методичного об’єднання вчителів інформатики. Виступає на семінарах, проводить відкриті заняття та масові заходи. Має власні методичні напрацювання: зошит з друкованою основою з інформатики для 5-6 класів.

   Керівник велику увагу приділяє роботі з обдарованими дітьми. ЇЇ гуртківці є постійними призерами районних, обласних конкурсів,  фестивалів комп’ютерних програм. А  досягненням Марії Василівни може позаздрити любий педагог. За 5 останніх років її вихованці здобули 25 перемог на обласному рівні.

  І от ще одна довгоочікувана особиста перемога - ІІІ місце в обласному етапі конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка - 2017».  Вітаємо Марію Василівну! Здобутки педагога невичерпні, тож бажаємо і надалі досягати  вагомих успіхів на нелегкій педагогічній ниві. 

  image002image004image006