Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 170 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  image002

   

   20 квітня в Кельменецькому районному дитячо- юнацькому центрі відбувся районний відбірковий етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Галерея мистецтв», номінація; декоративно-ужиткове мистецтво.

   

  У заході взяли участь юні умільці Кельменецького ліцею-опорного закладу, Новоселицького НВК, Нелиповецького НВК, Подвірївської ЗОШ (ДЮЦ), Комарівського НВК (ДЮЦ), Іванівецької ЗОШ (ДЮЦ), Бабинської ЗОШ, Ленковецького НВК, Грушовецького НВК, Вороновицького НВК, Дністрівського НВК, Перковецького НВК, філії Кельменецького ліцею- опорного закладу – Коновського НВК, Вовчинецького НВК.

  Роботи представлені на виставку виконані у різних техніках та напрямках декоративно-ужиткової творчості: різьба по дереву, бісероплетіння, квілінг, орігамі, вишивка, вишивка бісером, вишивка стрічками, гончарство, робота з природнім матеріалом, робота зі шпагатом, в’язання гачком.

  Журі районного конкурсу відзначило цікаві та оригінальні ідеї, яскраву кольорову гаму, доцільне поєднання різних технік та майстерність виконання робіт.

  Кращі роботи будуть представлені на обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Галерея мистецтв», яка відбудеnься у обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини». 

  image002image004image006image008image010image012image014image016