Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 131 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

    

    image002 Двадцять першого та двадцять другого листопада у Хмельницькому проводився перший всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед хлопчиків і дівчаток 2004-2006 років народження на кубок ЗОШ№27, присвячений пам’яті небесної сотні та загиблим під час АТО.

     Кельменецька команда виборола трете місце, пропустивши вперед хмельничан та представників Камянець-Подільського.Успіхи своїй команді принесли Вадим Солодан (вагова категорія 26 кг) і Сергій Андрущак (вагова категорія 52 кг) які посіли перші місця, Володимир Корнілов (вагова категорія 24 кг) і Дмитро Ткач (вагова категорія 34 кг) які посіли другі місця 

    image002image004