Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 176 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

   image002В спортивному залі Кельменецької ДЮСШ відбулися обласні зональні змагання з баскетболу (дівчата). Змагалися команди Сокирянського району, м. Новодністровськ та Кельменецького району. Наш район представляли спортсменки Подвірївської ЗОШ.

       Вигравши всі ігри, наша команда вийшла до фіналу.

       Фінал відбувся 23.11.16 в м.Чернівці. В фіналі змагалися команди Сокирянського, Кіцманського, Кельменецького районів та м.Чернівці. Наша команда програла команді м.Чернівці  та виграла в команди Сторожинецького району. За результатами гри посіла  ІІІ місце.

        До складу команди Кельменецького району  входили: Сандуляк О., Чумак О., Дерев’янко М., Шкурак І., Кость У., Пастух О., Паскар-Несіна Д., Василенко Н., Цибух А., Чунтул Д., Крижановська А.

  Тренує команду Козак Олександр Васильович. 

  image002