Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 218 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  5014

   

  Сьогодні, 23 червня 2016 року,  відбулася апаратна нарада  працівників управління освіти  районної державної адміністрації.

   

   

    Начальник управління освіти райдержадміністрації Любов Іванівна  Мартинюк привітала головних спеціалістів управління освіти з Днем державної служби, побажала здоровя, миру та творчої і плідної праці, проаналізувала виконання плану роботи за тиждень та звернула увагу на основні питання поточного тижня: підготовка до проведення колегії управління освіти та наради керівників навчальних закладів, про угоди на замовлення підручників для 4, 7 класів навчальних закладів району.

  Обговорювалося  питання організації  харчування та план наради за участю відповідальних працівників управління держпродспоживслужби в Кельменецькому районі. Особлива увага зверталася на питання щодо профілактики кашлюка та інших інфекційних захворювань дітей в районі.  

  Всі працівники управління освіти та районного методичного кабінету доповіли про виконання власних планів роботи за минулий тиждень та плани на наступний.

  За результатами розгляду зазначених питань надано відповідні доручення та рекомендації.