Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 268 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  5990 

  Сьогодні, 05 вересня 2016 року,  відбулася апаратна нарада  працівників управління освіти  районної державної адміністрації. 

   

   

    Начальник управління освіти райдержадміністрації Любов Іванівна  Мартинюк  повідомила про  основні завдання освітньої галузі в новому навчальному році. Зверталася увага на організацію  безкоштовного харчування учнів пільгової категорії, рейд «Урок», рейд «Шкільний автобус».

  Особлива увага повинна приділятися  дітям, батьки яких загинули в зоні АТО, перебувають сьогодні в  місцях бойових дій та  дітям- переселенцям.

  Наразі питання забезпечення учнів підручниками -  одне з важливих. Любов Іванівна повідомила, що на сьогоднішній день   учні забезпечені  підручниками на 70%, а згодом будуть забезпечені на 100%.

  На постійному контролі - стан здоровя учнів. Тому керівники навчальних закладів повинні інформувати управління освіти про відсутність школярів та дітей дошкільного віку через хворобу. Особлива увага зверталася на питання щодо профілактики кашлюка та інших інфекційних захворювань дітей в районі.

  Любов Іванівна звернула увагу на підготовку та проведення в районі 11.09. Дня фізкультурника.

  Дано доручення: заступнику начальника - начальнику  відділу контролю та кадрової роботи управління освіти райдержадміністрації  підготувати інформацію Департаменту освіти та науки  щодо змін у мережі освітніх закладів району, головному спеціалісту відділу контролю та кадрової роботи управління освіти райдержадміністрації А.І. Московчук підготувати нагородні матеріали до Дня працівників освіти.

  Відповідальним працівникам управління освіти райдержадміністрації  ознайомитись з планами роботи освітніх закладів і розкладом  занять на новий навчальний рік та подати на погодження начальнику управління освіти Л. Мартинюк.