Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 139 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  7250 

   

  Колегія управління освіти та нарада керівників навчальних закладів району   

   

   

   

   

   

  Сьогодні, 10 листопада, під керівництвом начальника управління освіти Любові Мартинюк відбулася колегія управління освіти районної державної адміністрації, в якій взяли участь директори загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів району, головні спеціалісти управління освіти, методисти районного методичного кабінету.
  Згідно порядку денного на колегії було обговорено та прийнято рішення по ряду запланованих питань.

  На нараді з керівниками навчальних закладів, яка відбулася по завершенню колегії, були розглянуті  питання щодо дотримання правил санітарно-гігієнічного режиму в закладах освіти, особливостей ведення кадрової документації, підведені підсумки  участі випускників району в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання та літнього оздоровлення дітей, роз’яснені  основні етапи впровадження Закону України «Про освіту».

  За наслідками наради керівникам навчальних закладів та спеціалістам управління освіти райдержадміністрації були надані відповідні доручення. 

  721572177219722072247227723172347238724072427244724772497250