Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 324 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  Home Оздоровлення
  

   

  Сьогодні троє дітей із Кельменецького району, з метою знайомства з культурою, традиціями та національними цінностями, а також для поглибленої співпраці між Україною та Республікою Молдовою, спільно з групою українських дітей, у кількості 45 учнів, з числа пільгової категорії відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» поїхали на відпочинок у літній табір «Luceafarul», м. Вадул-луй-Воде (Республіка Молдова).

  Детальніше...

  IMG 20180615 061853З початком літа стартувала оздоровча кампанія дітей пільгових категорій, які проживають на території Кельменеччини. Так, 15 червня 2018 року 10 дітей розпочали оздоровлення у стаціонарному таборі "Дністер плюс".

  Детальніше...

  Результат пошуку зображень за запитом "оздоровлення дітей"Витяг з положення про порядок направлення дітей для оздоровлення та відпочинку до державного підприємства України "Міжнародний дитячий центр "Артек"

  Детальніше...