Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 124 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

    

    image008

    В сонячний травневий день 25 травня на базі Івановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів урочисто розпочав свою роботу пришкільний табір відпочинку "Росинка".

    Діти разом з вихователями зібралися на святкову лінійку. Начальник таборуПіжовська Л.І. та президент табору Бескубська В. привітали школярів із закінченням навчального року. Начальник табору познайомила з розпорядком роботи, правилами безпечного відпочинку.Представлено вихователів, що протягом 16 днів будуть разом з дітьми проводити спортивні змагання, веселі розважальні ігри, конкурси, вікторини. Кожен загін представив свою назву, девіз, речівку. Для підтримання порядку та злагоди, веселого настрою та цікавого відпочинку діти і вихователі, в свою чергу, дали урочисті обіцянки дотримуватись правил табору «Росинка». Речівка табору «Зростаймо здоровими, щасливими, бадьорими» всім підняли настрій та налаштували на цікавий відпочинок. 

    image002image004image006image008image010image012image014image016image018image020