Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 135 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  image002                                               

  Літо! Літечко! Радіють школярі. 

  Нарешті! Залишились позаду уроки. Віддзвенів останній дзвоник.

   

  Можна з легкістю вдихнути ковток літнього повітря. У дітей з’явилося багато вільного часу. Треба його чимось заповнити, але чим? Звичайно відпочинком у літньому оздоровчому таборі "Світанок", відкриття якого відбулося 25 травня у ЛівинецькійСЗОШ І-ІІІ ступенів. У цьому літньому сезоні відпочити та оздоровитися у таборі “Світанок” зможуть 103 дитини.

  На святковій лінійці, присвяченій відкриттю табору, з вітальним словом до загонів звернулася директор школи Мельник Л.О., яка привітала загони з відкриттям табору та побажала гарно оздоровитись. донцова клеопатра с парашютом скачать Начальник табору Пірожко Н.А ознайомила учнів з назвами загонів, режимом роботи, планом роботи і правилами поведінки в таборі.

       Не пройшли й поза увагою вихователі для яких линули слова вітання та номери художньої самодіяльності, які підготувала Мельницька О.В.

   

  Заступник начальника табору Мельницька О.В. 

  image002image004image006image008image010image012image014image016image018image020image022image024image026image028image030image032image034image036image038image040image042