Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 295 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  image004

           Протягом минулого тижня чотири загони пришкільного табору «Світанок» (Мошанецька ЗОШ) готувалися до урочистого відкриття табірної зміни.

  Речівки, девізи, загонові пісні – все це було необхідне для того, щоб впевненим кроком зайти на урочисту лінійку та представити свій загін. І 25 травня всі чотири загони урочисто здавали рапорт президенту табору, учню 8 класу – Горячуку Віталію. А він, в свою чергу, відрапортував начальнику табору – Пензар Світлані Миколаївні.      Стоголосо зринув у вись девіз табору:

  Візьми своє серце,

  Запали його сміло,

  Віддай його людям,

  Щоб вічно горіло.

  Виконуючи таборову пісню, учні підтанцьовували. По закінченню лінійки здійснили екскурсії, а на місцевості провели веселі ігри. 

  image001image002image003image004image005