Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 310 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

  image002                                             

  Ось і перший день роботи табору. Після ранкової лінійки табір ожив. У кожньому загоні було обрано командира. Загони підготували свої назви, речівку, девізи, вибрали емблему. 

  Далі – урочиста лінійка, присвячена відкриттю табору « Дружба» при Новоселицькому НВК. Командири загонів відрапортували про готовність загону до відкриття табірної зміни, внесено прапор табору « Дружба». Пролунав Гімн України, слова привітання, звернені до дітей, від директора НВК Салагори В. М. Від кожного загону був представлений художній номер. Начальник табору Коломейко Н. М. ознайомила з розпорядком роботи табору. Насамкінець, у виконанні дітей пролунала пісня « Дружба».

  фенечки из бисера А потім всім загонам було запропоновано гру « Веселий потяг», та створення автопортретів класів. В таборі розпочата «Книга Рекордів Табору». Відбулася святкова дискотека. 

  123456789image002