Шановні відвідувачі!

 Ви завітали на сторінку офіційного сайту управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

 На сайті Ви зможете познайомитись, як розвивається освіта у нашому районі,  довідаєтесь  про життя  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Сподіваємося, що, спілкуючись через сайт, ми зможемо відповісти на ті запитання, які цікавлять та турбують Вас сьогодні, а також знайти спільний підхід до рішення актуальних проблем освіти краю.

 Запрошуємо до співробітництва всіх, кому не байдужа доля дитини, хто дбає про формування високоінтелектуальної, духовно багатої особистості – громадянина України.

 

Мартинюк Любов Іванівна, начальник управління освіти

Кельменецької районної державної адміністрації

303x188-images-korisni pos-moinudepar

kelm prof

kelm rda

kelmMVDIstoruko
На даний момент 322 гостей на сайті

Контакти

Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації.

Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2.

Керівник: Мартинюк Любов Іванівна

E-mail: rayvo-kelm@ukr.net

Тел: (03732) 2-12-74.

  

   

   

  Результат пошуку зображень за запитом "герб україни для документів" 

   

             УКРАЇНА

  Кельменецька районна державна адміністрація Чернівецької області

  УПРАВЛІННЯ  ОСВІТИ

  НАКАЗ

                                                                              

  12.10.2017                                        смт. Кельменці                                           №135     

   

   

  Про підсумки відпочинку, дозвілля

  та оздоровлення дітей влітку 2017 року

  Керуючись Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про оздоровлення та відпочинок дітей», на виконання розпоряджень обласної державної адміністрації від 24.03.2017  №204-р «Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році», районної державної адміністрації  від 21.04.2017 № 108 «Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2017 році» дирекції дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів провели роботу для забезпечення відпочинку та оздоровлення вихованців та учнів району влітку 2017 року.

  Впродовж літа 2017 року по галузі «освіта» відпочило та оздоровилось 1479 вихованців та учнів навчальних закладів району.

  Працювали 2 пришкільних табори з денним перебуванням учнів (з 29.05 по 11.06.2017 року): Вартиковецька ЗОШ та Бурдюзький НВК, де відпочило 109 учнів У пришкільних таборах було організовано дворазове гаряче харчування вартістю 29,4 грн. на день, що становить 44,9 тис. грн.

  До оздоровлення у пришкільних та стаціонарних таборах були залучені діти пільгових категорій, діти-переселенці та діти, батьки яких є учасниками АТО. Всього було охоплено 289 дітей пільгових категорій, у тому числі: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – 29(72%), дітей-інвалідів – 17 (14%), дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей – 141 (12%), дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення АТО – 2 (50%), дітей учасників АТО – 20 (15%), дітей переселенців – 2 (40 %), діти на диспансерному обліку – 3 (2%),талановитих дітей – 75 (41%)

  Всього у пришкільних та стаціонарних таборах оздоровилось 289 учнів шкільного віку, що становить 9,2% від  загальної кількості контингенту учнів 1-10 класів.

  З 01.08.2017р. по 14.08.2017 року 25 вихованців районного дитячо-юнацького центру оздоровились у наметовому сплав-таборі по р.Дністер.

  Разом з цим, впродовж оздоровчого періоду мали місце недопрацювання в організації виховної роботи, в організації харчування під час відпочинку та оздоровлення школярів у пришкільних таборах з денним перебуванням дітей.

  Враховуючи зазначене,

  НАКАЗУЮ:

   

  1. Інформацію про підсумки відпочинку, дозвілля та оздоровлення дітей влітку 2017 року, що додається, взяти до відома.

   

  2. Визнати роботу щодо організації відпочинку, дозвілля та оздоровлення дітей влітку 2017 року задовільною.

   

  3. Дирекціям загальноосвітніх навчальних закладів:

  3.1. Проаналізувати підсумки відпочинку та оздоровлення дітей, розглянути на нараді.

  3.2. Вжити заходів по створенню умов для повноцінного відпочинку, дозвілля та оздоровлення дітей влітку 2018 року.

  3.3. Поновити та поповнити матеріали для просвітницької роботи з батьками під час літнього оздоровлення дітей.

  3.4. Поповнити обладнання та дидактичні матеріали для здійснення експериментально-дослідницької діяльності дітей дошкільного віку.

  3.5.  Забезпечити дошкільні заклади ділянками – городами для організації трудової діяльності, відповідно до методичних вимог.

   

  4. Управлінню освіти райдержадміністрації:

  4.1. Провести необхідну організаційну роботу щодо своєчасної підготовки і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року.

  4.2. Удосконалити методичну роботу з педагогічними кадрами з питань організації літнього оздоровчого періоду.

   

  5. Наказ розмістити на інформаційному сайті управління освіти райдержадміністрації.

   

  6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника – начальника відділу контролю та кадрової роботи управління освіти  райдержадміністрації Галай Ж.О.

   

  Начальник управління освіти

  райдержадміністрації                                                Л. Мартинюк


   

  Додаток

   

  до наказу управління освіти

   

  райдержадміністрації

   

  12.10.2017135

   

  ІНФОРМАЦІЯ

  про підсумки відпочинку, дозвілля

  та оздоровлення дітей влітку 2017 року

  У ході оздоровчої кампанії літа 2017 року управлінням освіти райдержадміністрації, адміністраціями дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів проводилась відповідна робота.

  Керуючись Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про оздоровлення та відпочинок дітей», на виконання розпоряджень обласної державної адміністрації від 24.03.2017  №204-р «Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році». З метою забезпечення повноцінного відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2017 року, розпорядженням районної державної адміністрації від 21.04.2017 № 108 «Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2017 році» затверджено склад районної Координаційної ради з питань організації відпочинку та оздоровлення дітей в літку 2017 року.

  Управлінням освіти 25.05.2017 проведено нараду з керівниками навчальних закладів району з питання «Організація літнього відпочинку та оздоровлення дітей 2017».

  На базі закладів освіти Кельменецького району влітку 2017 року, працювало:

  -         2 пришкільних табори (з 29.05 по 11.06.2017 року): Вартиковецька ЗОШ та Бурдюзький НВК, де відпочило 109 учнів;

  -         11 мовних таборів (235 учнів) на базі Кельменецького ліцею-опорного закладу, Зеленецької, Бабинської, Іванівецької, Мошанецької, Вартиковецької ЗОШ, Ленковецького, Комарівського, Бузовицького, Нелиповецького, Росошанівського НВК, в яких задіяно 6 волонтерів;

  -         наметовий сплав-табір по річці Дністер (з 01.08. по 14.08.2017) де залучено 25 дітей.

  Всі учні у пришкільних таборах охоплені дворазовим гарячим харчуванням вартістю в 29,4 грн. на день, що становить 44,9 тис. грн.

  Для оздоровлення дітей пільгових категорій в стаціонарних таборах виділено 110 тис. грн. на які оздоровилося 44 дітей. Також було виділено кошти на проведення наметового сплав-табору по річці Дністер у сумі 17.5 тис. грн.

  Учні району прийняли участь у міжнародному соціальному проекті «Книга добра», яка започаткована Консульством Угорщини та Міністерством Закордонних Справ Естонії. Наші учні – переможці цього конкурсу відпочили в Угорщині.

  Управлінням освіти райдержадміністрації забезпечений відпочинок та оздоровлення дітей пільгових категорій, дітей-переселенців та дітей, батьки яких є учасниками АТО.

  За оздоровчий період було охоплено 289 дітей пільгових категорій, у тому числі:

  -         дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – 29(72%)

  -         дітей-інвалідів – 17 (14%)

  -         дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей – 141 (12%)

  -         Дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення АТО – 2 (50%)

  -         дітей учасників АТО – 20 (15%)

  -         дітей переселенців – 2 (40 %)

  -         діти на диспансерному обліку – 3 (2%)

  -         талановитих дітей – 75 (41%)

  Під час оздоровчої кампанії 2017 року особлива увага приділялась збереженню життя і здоров'я дітей та підлітків, створенню відповідних умов для попередження всіх можливих випадків травматизму. Для цього перед початком оздоровлення проведено організаційну роботу щодо навчання правилам поведінки дітей на водоймах, пожежної безпеки, діям в екстремальних ситуаціях.

  Під час оздоровчої кампанії 2017 року особлива увага приділялась збереженню життя і здоров'я дітей та підлітків, створенню відповідних умов для попередження всіх можливих випадків травматизму наказ управління освіти «Про організацію відпочинку, дозвілля та оздоровлення дітей влітку 2017 року» від 10.05.2017 №76. Для цього перед початком оздоровлення проведено організаційну роботу щодо навчання правилам поведінки дітей на водоймах, пожежної безпеки, діям в екстремальних ситуаціях.

   

   

   

  Заступник начальника управління

  освіти райдержадміністрації                                                        Ж. Галай